Xbox 9.nesil kontrolcüden çıt sesi

Berke Metin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, servisten gelen yeni kontrolcümde daha öncesinde kullandığım kontrolcülerde hiç rastlamadığım ve internette de bu durumla ilgili bir yazı bulamadığım garip bir sorun var ve bunu paylaşmak istemiştim. Pek sorun da denemez ama şöyle, kontrolcüde sağ tetik yani RT tuşuna %60 civarı basınca bu bumperlar ve ortasında hafif bir titreşim oluyor ve çıt tarzı bir ses geliyor tetikten. Tuşların basışında vs herhangi bir sıkıntı yok, trigger a basmak bumperları da etkilemiyor ama sanki bu bumper köprüsüne bir yerden temas ediyor gibi. İleriki süreçlerde sıkıntı yaratır mı emin değilim o yüzden şu anlık pek dert etmedim ama merak ediyorum servise tekrardan yollamak dışında bunun bir çözümü var mıdır diye. Siz ne düşünüyorsunuz, neler yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Trigger tuşları yaylı mekanizma. Bundan kaynaklanıyor olabilir. Garantisi var, isterseniz gönderebilirsiniz.

Trigger tuşları yaylı mekanizma. Bundan kaynaklanıyor olabilir. Garantisi var, isterseniz gönderebilirsiniz.

Sizce bir sıkıntı çıkarma olasılığı var mı peki? Şahsen büyük bir sorun değil gibi çünkü, bir daha servise vermekle uğraşmak istemiyorum da :)

Zaten olursa belli eder. Ne zaman olacağını bilmek zor.

Geri
Yukarı