Xbox bilindik değil diye alınmaz mı?

Herkes hemen saldırmış da belki serverların doluluk durumundan falan bahsetmiştir. Mesela FIFA'da Xbox ile PS arasında kat kat fark oluyor, diğer crossplatform multiplayer oyunlarda da aynı şekilde.

Belki bilmeyen de vardır FIFA'nın çok büyük bir oyuncu kitlesi Playstationda zaten, COD'un da satışlarının %70'i Playstationda yapılıyor. Alışkanlıktan dolayı insanlar bunları almaya devam etti bu zamana kadar, bundan bahsediyor olabilir. Ayrıca Türkiye'de iki tarafın kardeşlik ve oyun alım satım konularındaki aktiflikleri arasında da çok fark var. Yine de alınmaz denilecek bir durum olmasa da bunları ne kadar gözettiğiniz önemli.

Burası Technopat değil mi? Ben yanlış yere gelmedim?
Hocam Xbox tabi ki bilindik bir marka. Eğer alacaksanız ve emin olmak için soruyorsanız gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Arkadaşlar Xbox bilindik değil alınmaz mı?

Nasıl bilindik değil :D yeni nesil konsollarda Xbox farkını ortaya koyacak. Microsoft Bathesda'yı, Activision Blizzard'ı vb. satın aldı take two için de görüşüyor diye biliyorum çok ciddi yatırımlar yapıyor Xbox bu jenerasyonda exclusive oyunlar konusunda PlayStation'ı geride bırakacak diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı