Xbox bilindik değil diye alınmaz mı?

Tamam ben God Of War oynamasamda olur. Profil fotoğrafı ile ne alakası varsa ? Verecek örnek mi bulamıyorsun anlamadım ki ? Önemli olan özellik sunması. Sağolsun PS yıllardır kullanıcısını dinlemeyip dediğim özellikleri getirmediği için maalesef PS savunmayacağız. Sende boşu boşuna fanboy olma.
Abonelikle verdiği oyunlar bazen saçma olsa da yeterince iyiler. Üstelik PS5 alırsan sana 20 tane oyun veriyor.

Profil fotoğrafındaki oyun ne peki? Hadi onu çok sevdiğin XBOX'da oynada görelim. God of war 3'ü oyna ya da Ragnarok'u. He sen diyorsan her oyun çıktıktan 4 yıl sonra oynarım tamam.

TR olarak bakmayacaksın işe kur bizde kötü fakat dünya genelinde öyle değil.

Denk olduğu ekran kartı. Konsol 2k 60 FPS oynattığı için bir de RTX teknolojisini barındırdığı için.

Amerika fiyatları.

Hiçbir zaman PS bütün oyunlarını PC'ye çıkarmaz. Buna gerek yok. Neden God of War PC'ye çıktı çünkü millet ragnarok oynamak için PS5 alsın diye. 4 tane oyun PC'ye çıktı diye hemen o Sony bitti bütün oyunlar PC'ye gelecek diyorsunuz. Marvel Spider-Man neden gelmedi o zaman?

Arkadaşım öyle bir konuşuyorsun ki PS exclusive oyunlar gelmiş geçmiş en iyi oyunlar da Xbox'da hiçbir exclusive (exclusive'den kastım PS'de olmaması Xbox hariç hiçbir yerde olmaması değil) oyun yok sanki. Yapılan yatırımlar geleceğe yönelik daha adı duyurulmamış olan bir sürü exclusive oyun tasarlanıyor olabilir Xbox için. Microsoft o kadar yatırımı boşuna mı yaptı? Ki halihazırda bile FH5, Halo vb. PS'de olmayan oyunlar var.

Xbox'un hiçbir özel oyunu yok asıl Xbox'un hiçbir numarası yok yıllardır hiç olmadı. Xbox almak için bir sebebin olmalı ama yok niye çünkü Xbox'un açıp PC'nin açmadığı bir şey yok ama PS'nin açıp PC'nin açmadığı bir sürü oyun var. Xbox TR şartlarında iyi olabilir ama dünya genelinde gereksiz ve zaten satışları da bir hayli düşük. Fan boyluk yapmayın artık gereksiz.

Gecenlerde adamlar Blizzard'ı aldı ve bu alım sonucu Sony'nin hisse degeri %13 düştü.

Gecenlerde adamlar Blizzard'ı aldı ve bu alım sonucu Sony'nin hisse degeri %13 düştü.

Arkadaşa diyorum ki Microsoft büyük oyun firmalarını satın aldı gelecekte çıkacak oyunlar Xbox'da olacak PlayStation'da olmayacak diyorum hâlâ God of War falan diyor. Ben gelecek jenerasyon için konuşuyorum çıkalı milat yıl olmuş GoW, Uncharted falan için değil.

Arkadaşa diyorum ki Microsoft büyük oyun firmalarını satın aldı gelecekte çıkacak oyunlar Xbox'da olacak PlayStation'da olmayacak diyorum hâlâ God of War falan diyor. Ben gelecek jenerasyon için konuşuyorum çıkalı milat yıl olmuş GoW, Uncharted falan için değil.

GoW tamamda Microsoft CoD serisini satın aldı ve devam edecek ve Microsoft daha da yatirim yapacak.

Arkadaşım öyle bir konuşuyorsun ki PS exclusive oyunlar gelmiş geçmiş en iyi oyunlar da Xbox'da hiçbir exclusive (exclusive'den kastım PS'de olmaması Xbox hariç hiçbir yerde olmaması değil) oyun yok sanki. Yapılan yatırımlar geleceğe yönelik daha adı duyurulmamış olan bir sürü exclusive oyun tasarlanıyor olabilir Xbox için. Microsoft o kadar yatırımı boşuna mı yaptı? Ki halihazırda bile FH5, Halo vb. PS'de olmayan oyunlar var.
Anlamadığın şey şu. Benim şimdi PS mi alsam XBOX mu alsam diye düşündüğümde XBOX'un hiçbir kârı yok. Mesele de bu işte. O dediğin oyunların hepsi PC de var zaten. Şuan için hala daha tartışmasız PS daha önde, 2-3 yıl sonra ne olur bilemem ama şuan için sadece komik oluyorsun.

Birde şunu söylemek isterim bir kaç oyun için komple oyunlara para vermek daha mı mantıklı ?
God of war Uncharted vs. oynayacağım diye Xbox da Game Pass ile birlikte neredeyse bedava ya gelecek oyunları oynamak yerine Ps satın alıp para vermek daha mı mantıklı ?
Anlamadığın şey şu. Benim şimdi PS mi alsam XBOX mu alsam diye düşündüğümde XBOX'un hiçbir kârı yok. Mesele de bu işte. O dediğin oyunların hepsi PC de var zaten. Şuan için hala daha tartışmasız PS daha önde, 2-3 yıl sonra ne olur bilemem ama şuan için sadece komik oluyorsun.
Xbox yeterli güçte PC si olmayan için her türlü daha karlı.
Yada oyunları konsol dan oynamak isteyen için.

Anlamadığın şey şu. Benim şimdi PS mi alsam Xbox mu alsam diye düşündüğümde Xbox'un hiçbir kârı yok. Mesele de bu işte. O dediğin oyunların hepsi PC de var zaten. Şu an için hala daha tartışmasız PS daha önde, 2-3 yıl sonra ne olur bilemem ama şu an için sadece komik oluyorsun.

PC'de olunca ne oluyor? Sen tercihini PS ile Xbox arasında yapacaksın PC'de olunca PS'den oynayabilecek misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı