Xbox "Bu konum oyunları yüklemek için ayarlanmamış" hatası

Shezus_

Decapat
Merhaba, Xbox Game Pass ile oyun indirmek istediğim zaman resimde göründüğü gibi bir hatayla karşılaşıyorum. İnternette araştırdım fakat 1 yönetim buldum. O yöntem de malsesef bende çalışmadı, aynı sorunu yaşayan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:

FurErg

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Bu sorunu ben de yaşadım, dilin varsa, Microsoft destek hattından telefonla aranma talep edin, adım adım size ne yapacağınızı anlatacaklar, PowerShell üzerinden kod girerek düzeldi bende, hatırlasam yazardım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gilgamesh03

Hectopat
Bu sorunu ben de yaşadım, dilin varsa, Microsoft destek hattından telefonla aranma talep edin, adım adım size ne yapacağınızı anlatacaklar, PowerShell üzerinden kod girerek düzeldi bende, hatırlasam yazardım.

Get-AppxPackage *gamingservices* -allusers | remove-appxpackage -allusers
Remove-Item -Yol "HKLM:\System\CurrentControlSet\Services\GamingServices" -recurse
Remove-Item -Yol "HKLM:\System\CurrentControlSet\Services\GamingServicesNet" -recurse
Bu kodlar mıydı eğer bu kodlarsa yaptıkları işlemi anlatır mısın benzer sorunu yaşıyorum adamları aradım lisans anahtarını etkinleştirmediğim için bir çözüm sunmadılar.

Yeni konular

Yukarı