Xbox Cloud ve Amazon Luna Türkiye'de sunucu açar mı?

Birader98

Hectopat
Daha fazla  
GeForce NOW kullanıcısıyım içerdiği çoğu oyun gereksiz oyunlar. Sistemim kötü olduğu için tercih etmiştim fakat değiştirmeyi düşünüyorum. Xbox Cloud ve Amazon Luna ne zaman Türkiye sunucularını açar ya da nasıl bağlanabilirim? VPN dışında bir yolu yok mu?

GeForce NOW kullanıcısıyım içerdiği çoğu oyun gereksiz oyunlar. Sistemim kötü olduğu için tercih etmiştim fakat değiştirmeyi düşünüyorum. Xbox Cloud ve Amazon Luna ne zaman Türkiye sunucularını açar ya da nasıl bağlanabilirim? VPN dışında bir yolu yok mu?

XCloud'un yakın zamanlarda yunanistana server açacağını okumuştum eğer açarlarsa daha rahat bir şekilde oynayabiliriz. Dediğiniz hizmetler için Türkiye'den VPN dışında oynamanın bir yolu yok diye bilmekteyim.

Amazon Luna şu anlık ve büyük ihtimal bir süre boyunca sadece ABD'ye özel kalacak. Zaten fiyatlandırma sistemleri iğrenç. XCloud ise VPN ile bağlanıp oynayabilirsiniz. Yakın bir zamanda zaten Türkiye'ye geleceğini düşünüyorum.

Oyun kütüphanesi açısından bu iki sistemin GFN'den daha iyi olduğu bir nokta yok ki? XCloud'un oyun kütüphanesinde Forza Horizon dışında bir oyun görememiştim. Amazon Luna'da yer alan Ubisoft ve EA oyunları GFN'de de var.

Asıl gelmesi gereken sistem PlayStation Now.

İkisine de açtırmazlar. Geforce NOW Türkiye'yi Game+ (Turkcell) işletiyor ve sektörde tekel. Belki Microsoft XCloud getirebilir o da çok uzun zaman sonra.

Oyun kütüphanesi açısından bu iki sistemin GFN'den daha iyi olduğu bir nokta yok ki? XCloud'un oyun kütüphanesinde Forza Horizon dışında bir oyun görememiştim. Amazon Luna'da yer alan Ubisoft ve EA oyunları GFN'de de var.

Asıl gelmesi gereken sistem PlayStation Now.

xCloud GFN'ye göre daha ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı