Xbox Controller için Varta pil iyi midir?

ozersko

Centipat
Daha fazla  
Varta 4'lü pili 160 lira 2100 mAh sizce iyi mi? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Bir de pillerin yanına bir de Varta pilleri şarj etmek için şarj aletini almam gerekiyor mu? Gerekmiyorsa pilleri içine koyup Type-C kabloyla gamepadi şarj mı etmeliyim.

Son düzenleme:
Eskiden ben kullanıyordum iyidir, ama niyeyse konsolun kolu çok enerji tüketiyor. Pil Şarj ediliyorsa sıkıntı yok

PowerB al hocam BİM marketlerinde bulabilirsin. Günde 5,6 saat Xbox oynamama rağmen 1 hafta götürüyordu beni kesinlikle tavsiye ederim ayrıca çok da ucuz.

Zaten şarjlı. Tek korkum yanına ekstradan bir de şarj aleti alınır mı? Yoksa direk gamepadi Type-C ile bağlayıp içindeki pillerin o şekilde mi şarj olmasını sağlamam lazım.

Xbox gamepadin Type-C girişi kablolu bağlantı içindir hocam pili şarj edemezsiniz. Eğer şarjlı pil alacaksanız şarj aleti de almanız gerekiyor.

Bu şekilde çok pahalı oluyor en ucuz nasıl çözebilirim bu problemi.Şarj Standı falan mı almalıyım
Hocam dediğim gibi ben normal pil kullandım. Şarjlı pili bende başlarda denedim fakat belki pilin dandik olmasından belki başka nedenden 4 ila 5 şarj sonra pilin gücü azaldı. İlk başlarda 4-5 gün götüren pil 1 gün zor dayanmaya başladı. Sonra kafam attı BİM'e gittim PowerB pil aldım 1 paket hocam 4 pil 2 hafta götürdü beni. Ondan sonra full normal pil kullanmaya başladım zaten paketi 3,4 lira bir şey ve bir çifti 1 hafta götürüyor. Şarj standı falan önermem hocam hem çok pahalı hem de çok çakması var piyasada, alacaksanız da illa orijinal almanızı öneririm.

Hocam dediğim gibi ben normal pil kullandım. Şarjlı pili bende başlarda denedim fakat belki pilin dandik olmasından belki başka nedenden 4 ila 5 şarj sonra pilin gücü azaldı. İlk başlarda 4-5 gün götüren pil 1 gün zor dayanmaya başladı. Sonra kafam attı BİM'e gittim powerb pil aldım 1 paket hocam 4 pil 2 hafta götürdü beni. Ondan sonra Full normal pil kullanmaya başladım zaten paketi 3,4 lira bir şey ve bir çifti 1 hafta götürüyor. Şarj standı falan önermem hocam hem çok pahalı hem de çok çakması var piyasada, alacaksanız da illa orijinal almanızı öneririm.

Hocam durmadan pile para vermekte pek istemiyorum ama powerb pillere bir bakacağım.

Geri
Yukarı