Xbox Forza Horizon 4'teki arabaları Steam Forza Horizon 4'e aktarmak

YiğitMüjde0201

Hectopat
Daha önceden Xbox Game Pass'tan Forza Horizon oynuyordum bayağı bir kastım arabalarım falan vardı sonra Steam'den Forza'yı almaya karar verdim ve tüm arabalarım gitti Xbox Game Pass'taki arabalarımı Steam'e aktarabilir miyim?

Daha önceden Xbox Game Pass'tan Forza Horizon oynuyordum bayağı bir kastım arabalarım falan vardı sonra Steam'den Forza'yı almaya karar verdim ve tüm arabalarım gitti Xbox Game Pass'taki arabalarımı Steam'e aktarabilir miyim?
Aktaramazsın.

Save dosyalarını değiştirebiliyorsun ama ban sebebi. Youtube'da çeşitli videolar var.

Aslında araçları almak için para basmanın bir yolu var, oyunda müzayede haricinde satılmayan bir aracı araç galerisi (araç listesi)'nden alıp müzayedede 11 milyona satabilirsiniz fakat hileye girdiği için önereceğim bir işlem değil, ban yeme olasılığınız çok yüksek. Riske atmayın derim, yeterince kolay zaten para kasmak.

Geri
Yukarı