Xbox Game Bar kendi kendine açılıyor

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Bundan birkaç gün önce konu açmıştım aynı sorun fakat o zaman sadece Rocket League de oluyordu ama sonrada kendi kendine düzeldi fakat bu sefer de durduk yere kendi kendine masaüstünde açıldı. Kısayolu bendemi farklı çalışıyor bilmiyorum ama alt+z vb hiçbir tuşa basmıyorum ama anlamadım neden kendi kendine açılıyor internette hiç böyle bir sorun yaşayan görmedim sizde de oluyor mu bu sorun?

Ne tesadüf dün bende de Rocket League oynarken kendi kendine açıldı. Ama sadece bir kere oldu.

Hocam bende de sadece Rocket League de açılıyordu RDR 2 GTA 5 gibi oyunlarda denedim onlarda olmadı ve ama Rocket League'den cıkıp girersem bir daha olmuyordu, fakat bilgisayarı yeniden başlatınca sadece Rocket League de bir daha oluyordu fakat sonra o da düzeldi bu sefer de masaüstünde oldu işte konudaki gibi Windows'la mı alakalı bu anlamadım.

Hocam bende de sadece Rocket League de açılıyordu RDR 2 GTA 5 gibi oyunlarda denedim onlarda olmadı ve ama Rocket League'den cıkıp girersem bir daha olmuyordu, fakat bilgisayarı yeniden başlatınca sadece Rocket League de bir daha oluyordu fakat sonra o da düzeldi bu sefer de masaüstünde oldu işte konudaki gibi Windows'la mı alakalı bu anlamadım.
Büyük ihtimal Windows'un bir bugı olabilir. Güncellemeler tam mı?

Geri
Yukarı