Xbox Game Pass 3 kişiyle oynanmıyor

Düzeltemezsiniz. Microsoft'un kendi belirlemiş olduğu bir sınır bu. Aynı oyuna aynı hesaptan aynı anda en fazla 2 kişi girebilir.

Biz arkadaşlarla bir siteden Game Pass aldık. Oyuna aynı anda girdikten 20 dakika sonra oyundan atıyor hepimizi. Nasıl düzeltebiliriz?
Aynı oyuna zaten aynı hesaptan giremezsiniz diye biliyorum yakında aile paylaşımı gelelecek xboxa onu almanız tek çare.

Biz arkadaşlarla bir siteden Game Pass aldık. Oyuna aynı anda girdikten 20 dakika sonra oyundan atıyor hepimizi. Nasıl düzeltebiliriz?

Microsoft Store hesabınıza Game Pass hesabını giriniz ama önce Xbox hesabınızı kendi hesabınız yapın. Böyle yaptığınızda eplay çalışmaz ama işe yarayacaktır diye düşünüyorum.

Düzeltemezsiniz. Microsoft'un kendi belirlemiş olduğu bir sınır bu. Aynı oyuna aynı hesaptan aynı anda en fazla 2 kişi girebilir.
2 kişi girince de atıyor
Microsoft Store hesabınıza Game Pass hesabını giriniz ama önce Xbox hesabınızı kendi hesabınız yapın. Böyle yaptığınızda eplay çalışmaz ama işe yarayacaktır diye düşünüyorum.Eki Görüntüle 1348376
kasdşla.png

Alttaki Store hesabı siteden aldığımız hesap.
Üstteki de kendi oluşlturduğumuz hesap böyle mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı