Xbox Game Pass alınır mı?

iboozdmr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşımla A Way Out için EA Play alacaktık ancak Xbox Game Pass hem aynı fiyata hem de EA Play oyunlarını da veriyor diye söyleniyor. BU durumda Xbox Game Pass'de daha fazla oyun oynama şanısımız olur. Aynı fiyata olması tereddüte düşürdü. Xbox Game Pass alırsak EA Play oyunlarını da oynarız değil mi?

Merhaba arkadaşımla A Way Out için EA Play alacaktık ancak Xbox Game Pass hem aynı fiyata hem de EA Play oyunlarını da veriyor diye söyleniyor. BU durumda Xbox Game Pass'de daha fazla oyun oynama şanısımız olur. Aynı fiyata olması tereddüte düşürdü. Xbox Game Pass alırsak EA Play oyunlarını da oynarız değil mi?
Gamepass Ultimate alırsan EA Play oynarsın.

Merhaba arkadaşımla A Way Out için EA Play alacaktık ancak Xbox Game Pass hem aynı fiyata hem de EA Play oyunlarını da veriyor diye söyleniyor. Bu durumda Xbox Game Pass'de daha fazla oyun oynama şanısımız olur. Aynı fiyata olması tereddüte düşürdü. Xbox Game Pass alırsak EA Play oyunlarını da oynarız değil mi?

Sadece 1 oyun için alınmaz. Yoksa kesinlikle alınır.

Evet oynayabilirsiniz ben kullanıyorum. Bu arada ben A Way Out'da bir hata alıyorum benden kaynaklı mı emin değilim.

Sisteminiz güçlüyse alabilirsiniz. Tek oyun için almayın, bir çok oyun oynuyabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı