Xbox Game Pass Aralık 2021 İlk Dalga Oyunları Belli Oldu

balikeat

Kilopat
Katılım
12 Temmuz 2016
Mesajlar
3.238
Çözümler
7
Game Pass ülkemiz şartlarında büyük nimet. Oyunların çoğunluğu kimsenin dönüp bakmadığı oyunlar olsa da oynamaya değer çok fazla oyun var. Ben Forza Horizon 5 merakımdan dolayı abone oldum ama merak ettiğim bir sürü oyunu deneyimleme şansım oldu. 1 Ay boyunca 30 liraya bir sürü oyun deneyip hevesimi aldım. Bu denediğim oyunları teker teker almaya kalksam en az iki bin lira tutardı. Herkesin iyi ki varsın dediği Game Pass'e çamur atmak için yorum atmaya gerek yok.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Katılım
30 Ekim 2017
Mesajlar
127
Tum aboneliklerin mantigi ozunde aynidir. Ucuza getirdiginizi sanarsiniz fakat oyle degildir. Tek avantaji istediginiz zaman iptal edebilmeniz. Onun disinda pek bir avantaji yok.
Dostum sadece Forza Horizon 5 ve Halo Infinite oyunlarına vereceğin parayla neredeyse 3 yıllık abonelik alabiliyorken nasıl sandığımızdan daha pahalıya geliyor olabilir? Kaldı ki kütüphanede onlarca kaliteli oyun var ve ilerleyen dönemde çıkacak oyunları da biliyoruz. Starfield'ı gibi oyunları bilmem kaç lira ödemeden ilk günde oynayacak olmak çok büyük bir şey.
 

Jan Valjan

Picopat
Katılım
7 Eylül 2021
Mesajlar
244
Game Pass ülkemiz şartlarında büyük nimet. Oyunların çoğunluğu kimsenin dönüp bakmadığı oyunlar olsa da oynamaya değer çok fazla oyun var. Ben Forza Horizon 5 merakımdan dolayı abone oldum ama merak ettiğim bir sürü oyunu deneyimleme şansım oldu. 1 Ay boyunca 30 liraya bir sürü oyun deneyip hevesimi aldım. Bu denediğim oyunları teker teker almaya kalksam en az iki bin lira tutardı. Herkesin iyi ki varsın dediği Game Pass'e b*k atmak için yorum s*çmaya gerek yok. Yorum yazarken mabad yerine beynimizi kullanalım.

Cogu oyunun fos oldugunu kabul ediyorsun. 30 yerine 25 versek ne olur? Niye bu oyunlara da ekstradan para veriyoruz? Bu fiyata AAA oyun sayisinin azligindan yakindim ben.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı