Çözüldü Xbox Game Pass Crysis'e yama kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Oyunda Türkçe dil desteği mevcut olup da herhangi bir Game Pass'e yama uygulayamazsınız, bilginizle.
Uygulayabilir. Sadece çok uğraştırır ama yolları var. Daha önce yapan gördüm.

Oyunu, klasöründen ayırmak gibi yöntemleri var ama gerçekten uğraşa değmez. Microsoft'un bu aptal sistemi yüzünden Game Pass almaya çekiniyorum. Hiçbir şey kuramadığımız gibi 1 tane bile dosya silinse direkt çöküyor ve doğrulanamıyor. İleride yapılması dileğiyle :D.

Dedikleri kadar zor değil yama yapmak. Sadece düzgün yapmanız lazım. Ayrıca her oyun kabul etmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda Türkçe dil desteği mevcut olup da herhangi bir Game Pass'e yama uygulayamazsınız, bilginizle.
Steam sayfasında Türkçe dil desteğini görememiştim, o yüzden Türkçe dil desteği olduğunu bilmiyordum. Teşekkür ederim.
@Lady Hellbender hocam oyun içinde dil değiştirme ayarını bulamadım, ne yapmam gerek acaba?

Son düzenleme:
Steam sayfasında Türkçe dil desteğini görememiştim, o yüzden Türkçe dil desteği olduğunu bilmiyordum. Teşekkür ederim.
@Lady Hellbender hocam oyun içinde dil değiştirme ayarını bulamadım, ne yapmam gerek acaba?
Şu konuyu bi' inceleyin.

Şu konuyu bi' inceleyin.
Teşekkür ederim hocam. Eğer aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa;
Crysis dosya konumunda Game > Localized klasörüne girip, "English" yazan tüm dosyaları silip, "Turkish" yazan tüm dosyaların ismini "English" yaparlarsa oyunu Türkçe dublaj ve altyazıyla oynayabilirler. ("Turkish1.pak" dosyasının ismini "English1.pak" yapmayı unutmayın)

Geri
Yukarı