Xbox Game Pass EA Desktop'tan oyun indirememe

Arda0825

Femtopat
Daha fazla  
Dün Game Pass aldım ve FIFA 21 indirecektim gece inmemiş bende sabah tekrar indirmeyi başlattım. Sorun yoktu EA Desktop'un üzerinden konumu seçtim indirmeyi yaptım sonra dil İngilizce diye çözüm aramaya başladım ve indirmeyi başlatırken dili değiştirmeyi unutmuş olabileceğimi fark ettim tekrar indirmeye karar verdim ancak bir şey fark ettim. Artık EA şeyi üzerinden hiçbir şey indiremiyordum. Xbox indirme yöneticisinde 0B olarak kalıyordu indirme, EA üzerinden de başlamıyordu. Downloading yazısı görünüyordu sadece diğer EA oyunları üzerinde denedim Crysis serisi ve FIFA 20 gibi ancak sorun değişmiyordu. Sorunun Xbox'ta mı EA'de mi olduğunu anlayabilmek için desperados gibi birkaç tane de EA üzerinden değil direkt Game Pass üstünden inen oyunları indirmeyi denedim ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hem yerini seçebiliyordum rahatlıkla hem de inmeme gibi bir sorunla karşılaşmıyordum. EA üzerinden indirmeyi denerken dosya konumu seçme kısmında da artık seçemiyorum. Yükleniyor işareti çıkıyor sonra sayfa yenileniyor gibi oluyor. EA dosyaları bozuktur dedim onarım vb. bir şey var mı ayarlarda bakayım dedim ancak göremedim. İngilizcemde çok iyi olmadığından çok bir şey yapamadım. Tekrar silip indireyim dedim dosya konumunu açtım sildim ancak Game Pass'ten EA oyunlarından birisine bastığımda tak diye açıldı yine ve sorun devam etti. Bu durumu benden başka yaşayan var mı çözümüne dair bir şeyle karşılaşmadım YouTube'da vs. eğer çözüm bulamazsam iade edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba, aradan zaman geçmiş fakat bu sorunu yaşayan başkaları ve halen ihtiyacınız varsa sizin için yazıyorum. Aynı sorunu yaşadım ve indirme konumunu değiştirerek çözdüm sorunu.

Geri
Yukarı