Çözüldü Xbox Game Pass EA Play aktive edilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hoaxer

Kilopat
Makaleler
3
EA hesabım Xbox Live ile bağlantılı gözüküyor ama EA Desktop programında EA Play aktif değil. Yardımcı olacak var mı?

Çözüm
Tamam hocam. Resimdeki gibi seçip deneyin.
Az önce BF 5 indirmek istediğimde olmamıştı yine satın al ekranına getirmişti beni. Şimdi PC'den kalktım yarın dener yine yazarım.
@Yener K. hocam yeni müsait oldum. Dediğiniz yere tıkladığımda şu sayfa çıkıyor:
Adsız2.png

[ÇÖZÜM] Microsoft Store'dan Xbox Programını indirin. Ardından indirmek istediğiniz EA oyununa girin. Bu arada EA Desktop kapalı olmalı. Sonrasında sizi yönlendirecektir. (Tabii bağlantıları yapmış olmanız gerek.)

Az önce BF 5 indirmek istediğimde olmamıştı yine satın al ekranına getirmişti beni. Şimdi PC'den kalktım yarın dener yine yazarım.
@Yener K. hocam yeni müsait oldum. Dediğiniz yere tıkladığımda şu sayfa çıkıyor:
Adsız2.png

[ÇÖZÜM] Microsoft Store'dan Xbox Programını indirin. Ardından indirmek istediğiniz EA oyununa girin. Bu arada EA Desktop kapalı olmalı. Sonrasında sizi yönlendirecektir. (Tabii bağlantıları yapmış olmanız gerek.)

Çözüm
Eki Görüntüle 948633

Hocam çözümü tam olarak anlamadım? XBOX uygulamasından EA Play oyununu seçiyorum, daha sonra EA Play Desktop'a atıyor ondan sonra 29,00 TL ye alın diyor. Nasıl çözebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı