Xbox Game Pass ile Oynanan Oyunu Steam'a Aktarma

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. Game Pass ile Sea Of Thives oynuyordum. Oyunu Steam'dan aldım. Oyunu tekrar indirmeden dosyalarını nasıl aktarabilirim? Oyunu tekrar indirmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gizlenmiş vaziyetteki WindowsApps klasöründen erişim iznini sağlayarak dosyaları Steam'e atıp doğrulamayı deneyebilirsiniz. WindowsApps klasöründe Sea of Thieves yazmaz, karışık yazılar vardır. Hangisi olduğunu bulmanız lazım tabii.

Bildiğim kadarıyla Steam üzerinden alınan Sea of Thieves, Xbox uygulamasını şart koşuyor zaten. Yani satın aldıktan sonra oyun dosyalarını tanıtmadan Xbox uygulaması açılmalı ve Xbox hesabınızla giriş yapabilmelisiniz. Ancak şahsen denemedim, Xbox uygulaması üzerinden oynadığım için Steam üzerinde test etme şansım olmadı.

Selam arkadaşlar. Game Pass ile Sea Of Thives oynuyordum. Oyunu Steam'dan aldım. Oyunu tekrar indirmeden dosyalarını nasıl aktarabilirim? Oyunu tekrar indirmek istemiyorum.
Tek çareniz var o da tekrar indirmek. Xbox Game Pass kapalı kutu gibi bir şey. İçinden bir dosya çekemezsiniz. Steam'e de gösteremezsiniz. Ama profil ilerlemeniz zaten Xbox'da. O yönden endişeniz olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı