Xbox Game Pass ilk ödeme sonrası aynı kartı yeni üyelik için kullanma

waitdeath

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba,
Yakın bir vakitte bilgisayarım için Xbox Game Pass Ultimate aldım. Ve buna 1 aylık olması şartıyla 5.90 TL ödedim ve hemen sonrasında bir daha para çekilmesin diye üyeliğimi iptal ettim. Şu anda Game Pass'i 8 aralığa kadar kullanma şansım bulunuyor. Ben Game Pass'e ininal kartımla üye olmuştum. Şimdi 8 Aralıkta üyelik bittiğinde, bir daha 5.90 ödemek için ne yapmam gerekir? Aynı hesapta ve aynı kartta yeni üyeliğimi 5.90 TL olarak tanımlayabilir miyim? Nasıl tanımlayacağım?
Bir arkadaş forumda yapılabileceğini söylemiştim onun düşüncesiyle bu soruyu soruyorum.

Farklı hesap açıp aynı kart ile alabilirsin ama yapmanı önermiyorum. Bizim için uygun fiyatlı sunulmuş bu hizmete karşı böyle davranış yapmak saygısızlık olur bence. Zamanında Netflix ücretsiz denemesi için benzer şeyler yapılmıştı.

Farklı hesap açıp aynı kart ile alabilirsin ama yapmanı önermiyorum. Bizim için uygun fiyatlı sunulmuş bu hizmete karşı böyle davranış yapmak saygısızlık olur bence. Zamanında Netflix ücretsiz denemesi için benzer şeyler yapılmıştı.
Teşekkürler ve evet saygısızlık konusunda haklı olabilirsiniz. Gelecekte bu sistemi gerçek layıkıyla kullanacağımdan şüpheniz olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı