Xbox Game Pass kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin hatası

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
Hiçbir Game Pass üyeliği yapmadım. Normal kodu giriyorum, kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz. Hatası veriyor farklı maillerde denedim yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm basit:
Microsoft hesabının ülkesini Almanya yapın
Bir VPN ile (Zenmate, Windscribe) Almanya'ya bağlanın.
redeem.microsoft.com adresine gidin.
Kodu kullanın işlemleri tamamlayın ve üyeliği başlatın.
VPN kapatıp bölgeyi tekrar Türkiye yapabilirsiniz.

Çözüm basit:
Vpn ile deniyorum yine olmuyor.

1. maddeyi uyguladınız mı? Ayrıca windscribe ile VPN açıp hesap oluştururken bölgeyi Almanya yapın (Deutschland) çoğu VPN açıkmış gibi gösteriyor ama bir işe yaramıyor. Birkaç saat önce denemiştim oluyordu.
Teknovpn kullanıyorum frankfurta bağlı.

1. maddeyi uyguladınız mı? Ayrıca windscribe ile VPN açıp hesap oluştururken bölgeyi Almanya yapın (Deutschland) çoğu VPN açıkmış gibi gösteriyor ama bir işe yaramıyor. Birkaç saat önce denemiştim oluyordu.
Teşekkür ederim hesaptan bölge almanya seçtim oldu.

Son düzenleme:
Çözüm basit:
kardeşim selamlar dediğini yapıyorum ve ilerledi ancak benden kredi kartı bilgileri istiyor ve posta kodu ancak türkiyeyi kullanamıyorum benim kart tr ye kayıtlı elimden birşey gelmiyor ne yapmam lazım?

Kardeşim selam dediğini yapıyorum ve ilerledi ancak benden kredi kartı bilgileri istiyor ve posta kodu ancak Türkiye'yi kullanamıyorum benim kart TR'ye kayıtlı elimden bir şey gelmiyor ne yapmam lazım?

Türk kart girebiliyorsunuz sanal kart açıp girebilirsiniz her zaman kart istiyor zaten, Para çekmiyor iptal etmeyi unutmazsanız.

Artık Almanya değil Singapur'da oluyor.

Türk kart girebiliyorsunuz sanal kart açıp girebilirsiniz her zaman kart istiyor zaten, para çekmiyor iptal etmeyi unutmazsanız.

Artık Almanya değil Singapur'da oluyor.

Papara sanal kart kullanıyorum Almanya yaptım bilgileri de frankfurt ve posta kodunu Frankfurt'a göre yaptım ama kart blokluyor ve çarpı atıyor işleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı