Xbox Game Pass Mart 2021 İçin İlk Oyunlar Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xbox Game Pass Mart 2021

Xbox Game Pass kütüphanesi Mart 2021’in ilk yarısında NBA 2K21 ve Star Wars: Squadrons gibi oyunlar ile genişliyor. Microsoft, Mart 2021 içerisinde Xbox Game Pass platformuna eklenecek olan yeni oyunları duyurdu. Bu ay eklenecek oyunlar arasında NBA 2K21, Star Wars: Squadrons ve Football Manager 2021 öne çıkıyor. Yeni Xbox Game Pass Oyunları Madden NFL 21 (konsol, […]

Devamı: Xbox Game Pass Mart 2021 İçin İlk Oyunlar Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu ay uzun zaman sonra para ödeme zamanım gelmişti, iptali düşünüyordum eğer iyi oyun getirmezseler diye, yine şaşırtmadı. 1 aylık abonelik hariç almanın mantığı yok bence.

Yeni sistem topladığım için yıllığı 180 TL olan Live Gold Ultimate paket almıştım. Dishonored 2, Doom Eternal, Wolfenstein Youngblood oynuyorum şimdi. Aradan bi FM 2021 çekesim geldi, diğer oyunlar şimdilik ilgimi çekmiyor, dolayısıyla sırf şu 4 oyunu bile yıllık 180 TL'ye oynayabilmek keyifli oldu.

EA Play ile entegrasyon gelecek yakında bilgisayar platformuna, oradan da bi SW Fallen Order, Battlefield serisi ve belki FIFA 21'e şans verilebilir, onun dışında mevcut listenin pek bi albenisi yok gibi.

Game Pass oyunu önerebilecek olan var mı aranızda?

Yeni konular

Geri
Yukarı