Xbox Game Pass nasıl alınır?

xAYDx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Xbox Game Pass almayı düşünüyorum Forza-halo-Ark ve kütüphanesindeki birçok denemediğim oyunu oynamak istiyorum. Game Pass alan arkadaşlar nasıl üye olunur, aylık nasıl ödeme yapılır, istediğim oyunu buluttan mı oynuyoruz yoksa direkt bilgisayara mı indiriyoruz? Farklı kampanyalar ile daha ucuza alabilme şansımız var mı gibi sorularıma cevap verebilir mi?
Bir de PC üzerinden alacağım cevaplayan arkadaşların bilgisine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon üzerinden deneyebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar ben Xbox Game Pass almayı düşünüyorum Forza-halo-Ark ve kütüphanesindeki birçok denemediğim oyunu oynamak istiyorum. Game Pass alan arkadaşlar nasıl üye olunur, aylık nasıl ödeme yapılır, istediğim oyunu buluttan mı oynuyoruz yoksa direkt bilgisayara mı indiriyoruz? Farklı kampanyalar ile daha ucuza alabilme şansımız var mı gibi sorularıma cevap verebilir mi?
Bir de PC üzerinden alacağım cevaplayan arkadaşların bilgisine.
Xbox Game Pass for PC | Xbox buradan Xbox Game Pass For PC alabilirsiniz bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz bildiğim kadarıyla bulut seçeneği yok.

Arkadaşın dediği gibi Xbox Game Pass for PC alabilirsiniz. Xbox'un sitesinden kartınız ile alıyorsunuz. Siz iptal etmedikçe aylık olarak yenilenmeye devam ediyor. Bildiğim kadarıyla buluttan oyun oynayamazsınız bilgisayara indirmeniz lazım. Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz veya Xbox'un uygulamasını indirebilirsiniz. Farklı sitelerden kampanya ile alamazsınız diye biliyorum fakat Xbox'un kendisi arada bir kampanya yapıyor şu an bir kampanya var mı bilmiyorum. Hala geçerli mi bilmiyorum ama Game Pass aldığınızda sadece oyun değil 3 aylık Discord Nitro gibi şeyler kazanıyorsunuz.

Hesabın yoksa sitesinde yönlendirme yapar açarsın hemen. Normal bir alışverişten farkı yok giriyosun kart bilgilerini, daha sonra belirli günlerde aylık otomatik çekiyor karttan. İstediğin zaman iptal edebiliyorsun. Otomatik ödemeyi kapattığında kalan gün hakkını kullanmaya devam ediyorsun.

İşlem bittiğinde sana bir program indirtecek zaten, oyunları oradan seçip indireceksin. Fakat önerim bir indirme işlemini çok parçalara ayırma mümkünse tek seferde indir. Yarım indirme işlemleri bilgisayar açılıp kapandığında sıfırlanabiliyor. Kampanya olayında ise pek ucuzlayan oyuna denk gelmedim. İyi oyunlar.

Hesabın yoksa sitesinde yönlendirme yapar açarsın hemen. Normal bir alışverişten farkı yok giriyorsun kart bilgilerini, daha sonra belirli günlerde aylık otomatik çekiyor karttan. İstediğin zaman iptal edebiliyorsun. Otomatik ödemeyi kapattığında kalan gün hakkını kullanmaya devam ediyorsun.

İşlem bittiğinde sana bir program indirtecek zaten, oyunları oradan seçip indireceksin. Fakat önerim bir indirme işlemini çok parçalara ayırma mümkünse tek seferde indir. Yarım indirme işlemleri bilgisayar açılıp kapandığında sıfırlanabiliyor. Kampanya olayında ise pek ucuzlayan oyuna denk gelmedim. İyi oyunlar.

İçindeki oyunlara ayrı ücret veriyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı