Xbox Game Pass olmasına rağmen oyun oynanmıyor

mor ekmek

Hectopat
Yer
Kocaeli
Merhabalar. Dün Microsoft hesabımda 3 aylık Game Pass kodu etkinleştirdim. Xbox uygulamasında oyunu indirmek istediğimde "Xbox Game Pass'e katılın." tarzında bir yazı çıkıyor. Bir çözümü var mı bu sorunun?
Not: Daha önce hesapta Game Pass üyeliği etkinleştirmedim.

Xbox uygulamasında ayarlardan hesabınıza bakıp oradaki abonelikler seçeneğini kontrol eder misiniz?
Daha önce aktifleştirdiğiniz için olmuyor.

Arkadaş zaten etkinleştirmedim demiş. Mesaj yazmadan önce okusaydınız keşke.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (31).png
    Ekran Görüntüsü (31).png
    9,2 KB · Görüntüleme: 38
Xbox uygulamasında ayarlardan hesabınıza bakıp oradaki abonelikler seçeneğini kontrol eder misiniz?

Arkadaş zaten etkinleştirmedim demiş. Mesaj yazmadan önce okusaydınız keşke.
Hocam Xbox uygulamasında profilinizin yanındaki ayarlardan aboneliklerinize bakar mısınız?
Kodu kaç kere aktifleştirmeye çalıştıysam aktifleşmiyor. 3 aylık olduğu bilgisi vs. çıkıyor ama aktif olmuyor.

Daha önce bu hesapta Game Pass özelliklerine erişim sağladınız mı? Misal başkasının Microsoft hesabı sayesinde Game Pass oyunlarına erişim sağladıysanız olmaz. Kardeşimin hesabında Game Pass etkinleştirilmemişti fakat daha önceden Game Pass oyunlarına eriştiği için yeni üye koşulunu karşılayamadı. Dolayısıyla Coca-Cola Lime kodundan faydalanamamıştı. Büyük ihtimal sizde de aynı durum var.

O kod büyük ihtimal hala aktif ve kullanılabilir durumda olduğu için, herhangi bir yakınınızdan rica edip onların hesabında kullanmayı deneyin, sonra Microsoft hesabını o hesap yapıp Game Pass'i kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı