Xbox Game Pass Oyun Tavsiyesi

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba herkese. Xbox için Game Pass alacağım, oradaki hangi oyunları oynamalıyım sizce? Belli bir hoşlandığım tür yok (GTA tarzı oyunlar haricinde), 1TB alanım var. Teşekkür ederim.

Halo 5, Devil May Cry Definitive, Dead Rising 3, Resident Evil 6, Saints Row 4, Metro Last Light Redux, BioShock Infinite, Borderlands, Gears Of War serilerini, Sunset Overdirve önerebilirim. WWE 2K16 da var. Son olarak, Xbox Game Pass haricinde GTA 4 almanızı öneririm.

Halo 5, Devil May Cry Definitive, Dead Rising 3, Resident Evil 6, Saints Row 4, Metro Last Light Redux, BioShock Infinite, Borderlands, Gears Of War serilerini, Sunset Overdirve önerebilirim. WWE 2K16 da var. Son olarak, Xbox Game Pass haricinde GTA 4 almanızı öneririm.
Merhaba. Cevabınız için teşekkürler, GTA4 ve ek paketlerini PS3'ümde oynadım, normalde güzel bir oyun olmasına rağmen GTA'nın tüm oyunlarını oynamış biri olarak (sadece GTA1, Chinatown ve VCS'yi oynamadım) GTA'nın yüz karası olarak nitelendiriyorum. Senaryo ve açık dünya içeriklerini hiç beğenmedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı