Xbox Game Pass oyunlara Türkçe yama yapımı

Alperen Bastan

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bugün A Plague Tale: Innocence indirdim Xbox Game Pass üzerinden ama oyun Türkçe değil. Türkçe yama yapayım dedim oyun klasörüne girdim ama Türkçe yamayı atarken yer yok diyor. Hiçbir şey anlamadım. Oyunu korsan indirecektim adamların emeğine yazık dedim en azından Xbox Game Pass alayım dedim bu sefer de yama olmuyor. Oyunu korsan indirmem için her yolu deniyorlar galiba. İki hikayeli oyun oynayayım dedim bütün hevesim gitti. Bazı yerlerde okudum olmuyor diyorlar. Güncelleme falan geldi mi yani Türkçe yama artık oluyor mu? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun için güncelleme veya DLC olarak gelirse olur. Başka türlü olmuyor.

Zaten bana göre bilgisayardaki Game Pass'in tek eksik yanı bu, desteğe de çok yazdım yazan kişi sayısı da çok fazla ama çözüm gelmedi yıllardır hem Xbox'da hem PC'de kullanıyorum neyse eksiği bu olsun artık.

Zaten bana göre pcdeki gamepassin tek eksik yanı bu, desteğede çok yazdım yazan kişi sayısıda çok fazla ama çözüm gelmedi yıllardır hem xboxda hem pc de kullanıyorum neyse eksiği bu olsun artık
Bu şekilde olmaz yani almaz olaydım. En iyisi EA Access. Steam'e de yakında gelecekmiş.

Sizin Türkçe yama kurma istemeniz demek Microsoft'un uygulama politikasını sıfırdan yenilemesi, üstüne korsana kapı açması demek.

Windows Mağazası uygulamalındaki dosyalar şifreleme yöntemi ile bilgisayarınızda saklanmakta, ayrıca WindowsApps klasörüne hiçbir kullanıcının erişim izni bulunmamakta.

Microsoft elinden geldiğince Türkçeleştirmeye çalışıyor, Gamepass'te büyük oranda Türkçe oyun bulunmakta. Buldunuz, bunamayın.

Sizin Türkçe yama kurma istemeniz demek Microsoft'un uygulama politikasını sıfırdan yenilemesi, üstüne korsana kapı açması demek.

Windows Mağazası uygulamalındaki dosyalar şifreleme yöntemi ile bilgisayarınızda saklanmakta, ayrıca WindowsApps klasörüne hiçbir kullanıcının erişim izni bulunmamakta.

Microsoft elinden geldiğince Türkçeleştirmeye çalışıyor, Gamepass'te büyük oranda Türkçe oyun bulunmakta. Buldunuz, bunamayın.
Bu sıkıntı Steam'de olmuyor ama.

Geri
Yukarı