Xbox Game Pass oyunları internetsiz oynanır mı?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar.

Şu an elimde Xbox One S ve Ultimate Game Pass var. Köy gibi bir yere gideceğim de orada int. Ernet yok Game Pass'ten indirdiğim oyunları oynayabilir miyim? Oynayabilirsem ne yapmam lazım? Yani ağ ayarlarından çevrimdışı ol demem yeterli mi internet olmayan bir yere gittiğimde yoksa internet varken bir şeyler yapmam gerek mi bunun icin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda ayarlardan bir kez offline erişimi açarsanız hep oynatıyor, konsolda da farklı değildir sanırım.

Oynayamaman gerek, o zaman gamepass aboneleri süresi dolsa bile oynayabilmesi gerekirdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar.

Şu an elimde Xbox One S ve Ultimate Game Pass var. Köy gibi bir yere gideceğim de orada int. Ernet yok Game Pass'ten indirdiğim oyunları oynayabilir miyim? Oynayabilirsem ne yapmam lazım? Yani ağ ayarlarından çevrimdışı ol demem yeterli mi internet olmayan bir yere gittiğimde yoksa internet varken bir şeyler yapmam gerek mi bunun icin?

merhaba hocam nasılsınız. Sizi görmeyeli uzun zaman oldu. Mental problemlerinizi çözebildiniz mi?

Üstteki arkadaş video atmış ona bakmanızı öneririm.

merhaba hocam nasılsınız. Sizi görmeyeli uzun zaman oldu. Mental problemlerinizi çözebildiniz mi?

Üstteki arkadaş video atmış ona bakmanızı öneririm.
İngilizce bilmiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam video izleyecek durumda değilim şu an türkce olarak özet geçebilir misiniz

Hocam direkt çevrimdışı ol deyip oynayamıyor muyum? Yani bak internet olan bir yerde çevrimdışı ol deyip sonra internetsiz bir yerde açıp oynayamıyor muyum Game Pass oyunlarını FIFA Forza falan.
Mobil veriden oyna neredeyse hiç internet harcamıyor sadece hızlı bağlantı gerekiyor. Yazlıkta bu şekilde oyuna güncelleme gelene kadar Rainbow Six Siege oynamıştım.

Mobil veriden oyna neredeyse hiç internet harcamıyor sadece hızlı bağlantı gerekiyor. Yazlıkta bu şekilde oyuna güncelleme gelene kadar Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynamıştım.

Hocam ben direkt çevrimdışı oynamak istiyorum alla alla yok mu oluru bunun başka şeyler önerip duruyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı