Xbox Game Pass oyunlarına FX 6100 sistem yeter mi?

OYun

Picopat
Arkadaşlar, Xbox Game Pass almayı düşünüyorum ama gördüğümde yüksek sistemli oyunlar var. Ben hangi oyunları oynayabilirim Xbox Game Pass de?

Sistem:

AMD FX 6100 3.30 GHz.
GeForce GTX 650 ekran kartı.
8 GB RAM.

Arkadaşlar, Xbox Game Pass almayı düşünüyorum ama gördüğümde yüksek sistemli oyunlar var. Ben hangi oyunları oynayabilirim Xbox Game Pass de?

Sistem:

AMD FX 6100 3.30 GHz.
8 GB RAM.
Hangilerini hangi ayarda oynamak istiyorsunuz? Ona göre yorum yapabiliriz. Flight Simulator da game passe dahil indie oyunlar da.

Sistem:

AMD FX 6100 3.30 GHz.
8 GB RAM.
Ne oynayacaksınız ona göre yorum yapalım hocam. Game Pass'te Flight Simulator'de var çok yüksek grafik isteyen, The Messenger'da var 2D pixelart olan.

Hangilerini hangi ayarda oynamak istiyorsunuz? Ona göre yorum yapabiliriz. Flight Simulator da Game Pass'e dahil indie oyunlar da.

En düşük ayarlarda oynarım.
Ne oynayacaksınız ona göre yorum yapalım hocam. Game Pass'te Flight Simulator'de var çok yüksek grafik isteyen, the Messenger'da var 2D pixelart olan.

Orta veya düşük sistem isteyen oyunlar yüksek değil yani Rocket League gibi orta dereceli oyunlar.

Böyle oyunlar çok yüksek zaten oynayamam. Rocket League misali şöyle orta oyunlar yok mu? Ne çok kötü ne çok iyi sistem isteyen.
Fifa 20, Battlefield 1, Undertale, Age of Empires 2 Definitive Editon, Dead Cells, Football Manager 2021, Mount and Blade Warband, Sea of Thieves, The Elder Scrolls 5 Skyrim, The Long Dark, Yakuza serisi, Desperados 3.

Yeni konular

Geri
Yukarı