Xbox Game Pass PC alınır mı?

Ben Online değil de GTA, Call of Duty, metro, Dying Light gibi hikayesi olan oyunları oynamayı seven birisiyim. Elimdeki oyunun senaryosu bittiğinde yenisini almak için Steam'den 100-200 liralar vererek yeni bir oyun alıyorum. Bu da çok pahalıya geliyor. Xbox Game Pass PC bu iş için daha mı mantıklı sizce? Maddi olarak yani.

Bence Game Pass'in PC tarafı henüz o kadar gelişmedi. Tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak karşılık verecek oyunlar yok. Konsol tarafındaki kütüphane daha gelişkin. Fakat fiyat olarak uygun tabi ki parasının karşılığını alırsınız.

Ben Online değil de GTA, Call of Duty, metro, Dying Light gibi hikayesi olan oyunları oynamayı seven birisiyim. Elimdeki oyunun senaryosu bittiğinde yenisini almak için Steam'den 100-200 liralar vererek yeni bir oyun alıyorum. Bu da çok pahalıya geliyor. Xbox Game Pass PC bu iş için daha mı mantıklı sizce? Maddi olarak yani.

Mantıklı tabii 100 tane oyun var diye biliyorum hepsini 1 ay boyunca diledigin şekilde oynayabiliyorsun.

Ben aldım da geçen nedense oynayabileceğim FM 2020 harici oyun bulamadım. Aslında oynayabilirdim fakat şunu da ekleyeyim. Xbox Game Pass'tan indirdiğin oyunlara TR yama falan yapamıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı