Xbox Game Pass PC iyi mi?

stayinghome

Hectopat
Merhaba,

Xbox Game Pass PC almayi dusunuyorum da, acaba uygulama nasıl?

Steam kadar iyi performans vermedigini okumustum da, oynayanlardan gorusunu almak isterim.

Teşekkürler.

Ben Age of 4, Forza Horizon 5 için alıyorum sırf ikisi için bile beni tatmin ediyor. Geri kalan oyunlara bakmadım hiç. Sea of Thieves ise tam bi dolambaç. Sürekli dosyalar bozuk hatası veriyor.

Uygulaması berbat ötesi, bir Steam rahatlığı yok. Özellikle oyun indirirken hız konusunda çok başım ağrımıştı.

Geçen günlerde arayüzü ve sistemi bayağı değişti. Artık oyunları Xbox uygulamasından indiriyor. Durdur başlat yapmak, kaldığı yerden devam etmek artık çok daha iyi ama Steam'in yanından geçemez tabii ki.

İyi işte, olan oyunlar belli. Nasıl bir performans bekliyorsun.
Steam e gore epey fps dususu oldugunu okumustum
Uygulaması berbat ötesi, bir Steam rahatlığı yok. Özellikle oyun indirirken hız konusunda çok başım ağrımıştı.
Ok tesekkurler
Oyun platformu nasıl bir performans verecek ? Oyun var indirip oynuyorsun işte.
Steam ve epic games'i de oyun platformu iste, indirip oynuyorsun diye gecmiyoruz ama degil mi? Ikisinin birbirine gore iyi taraflari var vs. Steam epic games'e gore daha iyi deniliyor gibi. O acidan soruyorum. Fps dususu okudugum yorumlardan bir tanesi.

Steam e gore epey fps dususu oldugunu okumustum

Ok tesekkurler

Steam ve epic games'i de oyun platformu iste, indirip oynuyorsun diye gecmiyoruz ama degil mi? Ikisinin birbirine gore iyi taraflari var vs. Steam epic games'e gore daha iyi deniliyor gibi. O acidan soruyorum. Fps dususu okudugum yorumlardan bir tanesi.
FPS düşüşü ilk defa duydum böyle bişeye karşılaşmadım oyun dosyaları aynı hepsinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı