Xbox Game Pass PC oyunları Online oluyor mu?

PC Game Pass'deki oyunları bir kısmında online oynama konusunda sürekli sorun yaşıyordum. Astroneer'ı arkadaşımla bir türlü oynayamamıştım. Forza'da bir türlü online olamadım. Aynı sorunları yaşayacaksanız diye bir şey yok alırsanız oynayabilirsiniz.
Forza'da online oynayabilmek için 4 mevsim bitirmeniz gerekiyor. Astroneer'ın da onlineı sıkıntılı.

Arkadaşlar peki EA Play gibi yıllık sipariş bölümü var mıdır? Yoksa her ay yenilenen versiyon mu var sadece?
Yıllık versiyon yok. Ve abonelik alacaksanız elinizi çabuk tutmanızı öneririm, zira 17 Eylül'den sonra gamepass betadan çıkacak ve fiyatı 30TL olarak güncellenecek. Belki betadan çıktıktan sonra yeniden yıllık abonelik aktifleşebilir.

Yıllık versiyon yok. Ve abonelik alacaksanız elinizi çabuk tutmanızı öneririm, zira 17 Eylül'den sonra gamepass betadan çıkacak ve fiyatı 30TL olarak güncellenecek. Belki betadan çıktıktan sonra yeniden yıllık abonelik aktifleşebilir.
Bu fiyatta 15 tl alırsam bir ay sonra yeniden 30 olmayacak mı zaten? Daha önce kullanmadığım için ilk ay 5 tl olacak sonrasında da aynı fiyata gelir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı