Xbox Game Pass PC oyunlarının kaliteli olmaması

371129

Hectopat
Makaleler
9
Öncelikle ikinci ayımdayım ama şöyle bir sorun var. Düzgün çok oyun yok. Başta yüzlerce oyun oynamak kulağa mükemmel geliyor ama 10 tane falan düzgün oyun var.
Çoğunluğu 2D platform. Yeni rakamlara göre 15 milyon kullanıcıya ulaştılar. Ama Ekim ayında getirecek oyunları açıkladıklarında 15 TL'yi boşa verdiğimi fark ettim. Sizin fikriniz nedir?
Bu arada düzgün oyun bana göre 10, sizde artar azalır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda Forza Motorsport 7'yi GamePass hizmetine eklediler. Yarış simülasyonu oyunlarını seviyorsanız kesinlikle öneririm ancak boyutu oldukça büyük.

Ben de almıştım, Outer Worlds oynadım ama o türde bir oyuna yeterli vakti ayıramadığım için soğudum. Şimdi Ori And The Blind Forest oynuyorum ve 6 saat oldu, tahminimce 3-4 saat sonra bitiririm. Ori'yi beğendim, bitirince Will Of The Wisps oynayacağım. Daha sonrasında RE7 ile devam etmeyi planlıyorum. Aklımda daha Gears, Halo ve Metro serileri var. Bu eğitim yılı beni idare edecekler tahminimce.

Belki oyunlar birer şaheser değil ama kaliteli oyunlar. Yaza kadar Game Pass'i sömüreceğim, yazın vaktim bol olacağından direkt Cyberpunk 2077'ye girişmek istiyorum. :D

Geri
Yukarı