Xbox Game Pass Türkçe yama kurmak

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Xbox Game Pass de Türkçe yamaya izin verilmediğini biliyorum fakat bir video buldum acaba işe yarar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve bu var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi 30GB'lık oyuna bu işlemi yapıp bozarsam sıkıntı olur o yüzden size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu linkteki anlatımla Türkçe yama kuruyorum. Bazen dosya kopyalama olayı olmayınca kapatıp açınca düzeliyor ya da Linux Reader'dan önce o dosya konumunu açmak gerekiyor.

https://forum.donanimarsivi.com/konu/xbox-game-pass-oyunlarina-nasil-tuerkce-yama-yapilir.240595/

Şu an Outlast 2 ve Dishonered 1'i Türkçe yamalı bir şekilde oynamak istiyorum oynayamaz mıyım? İlla yollladığınız linkte gösterilen oyunlar mı Türkçe yama yapılabiliyor?

Şu an Outlast 2 ve dishonered 1'i Türkçe yamalı bir şekilde oynamak istiyorum oynayamaz mıyım? İlla yollladığınız linkte gösterilen oyunlar mı Türkçe yama yapılabiliyor?

Maalesef bilmiyorum. Şöyle bir şey deneyebilirsin bence normal olarak yamaları indir ve oradaki yamalardan birini de indir. İçindeki Game Pass'li 2 dosya olacak onlarla beraber indirdiğin yamayı at. Belki iş görür. Olmaz ise internetten Outlast 2 Xbox Game Pass Türkçe yama diye aratmayı dene.

Geri
Yukarı