Xbox Game Pass ucuza nasıl alınır?

• Konuyu başlatan Techh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 353

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Merhaba.
Direkt olarak "Zaten 30 TL, daha ne kadar uygun olabilir?" diyecek değerli sosyal kullanıcılarına belirtmek istiyorum ki bu üyeliği sadece daha ucuz bir şekilde Minecraft almak için kullanacağım. Bazı sitelerde yeni üyeliğe kullanılmak ve bazılarında da VPN gerekmesi şartı ile üyeliğin normal fiyatının yarısına satıldığını gördüm ama bu kodların nasıl elde edildiği konusunda emin olamadım.

Merhaba.
Direkt olarak "zaten 30 TL, daha ne kadar uygun olabilir?" diyecek değerli sosyal kullanıcılarına belirtmek istiyorum ki bu üyeliği sadece daha ucuz bir şekilde Minecraft almak için kullanacağım. Bazı sitelerde yeni üyeliğe kullanılmak ve bazılarında da VPN gerekmesi şartı ile üyeliğin normal fiyatının yarısına satıldığını gördüm ama bu kodların nasıl elde edildiği konusunda emin olamadım.

O kodları kullandıktan sonra bir daha aynı hesapta kullanamazsınınız en iyisi kendi sitesinden almaniz.
İlk ay ucuza o üyeliklerden alırsınız üyelik bitince normal bir şekilde devam edersiniz.

O kodları kullandıktan sonra bir daha aynı hesapta kullanamazsınınız en iyisi kendi sitesinden almaniz.
İlk ay ucuza o üyeliklerden alırsınız üyelik bitince normal bir şekilde devam edersiniz.
Minecraft satın almak için yeni bir Microsoft hesabı oluşturacağım. Ek olarak kendi sitesinden alırsam yaklaşık 72 TL daha fazla vermiş olacağım.

Kodları nasıl elde ediyorlar bilmiyorum ama biri vardı 4 aylık 40tl ye satıyordu. Kod kullanılmamış hesapta geçerli. Kod kullanılmış hesab için 15-20 bişeydi. Sorduğum da başka birinden alıyormuş o da demişti.

Geri
Yukarı