Xbox Game Pass üyeliği iptal etme

T-Bad

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Xbox Game Pass sistemini 1 ay önce satın aldım ve kullandım. Fakat iptal etmeyi unuttuğum için tekrardan para kesmeye çalıştı fakat başarılı olamadı. Şu sıralar nakit sıkıntım olduğu için üyeliği devam ettirmeyi düşünmüyorum. Bu üyeliği nasıl iptal edebilirim? Xbox'a ödemem gereken miktarı ödeyip o şekilde mi iptal etmem gerekiyor? Eğer ödeyip iptal edersem para iadesi alabilir miyim?

Attığınız linke girdiğimde ödemem gereken bir tutar olduğunu söylüyor. Sanırım ödemeden kapatamayacağım. Ödedikten sonra kapatırsam para iadesi olur mu ?

Xbox Game Pass sistemini 1 ay önce satın aldım ve kullandım. Fakat iptal etmeyi unuttuğum için tekrardan para kesmeye çalıştı fakat başarılı olamadı. Şu sıralar nakit sıkıntım olduğu için üyeliği devam ettirmeyi düşünmüyorum. Bu üyeliği nasıl iptal edebilirim? Xbox'a ödemem gereken miktarı ödeyip o şekilde mi iptal etmem gerekiyor? Eğer ödeyip iptal edersem para iadesi alabilir miyim?
Xbox support la görüş. Sana yardımcı olurlar. Benim de başıma aynısı geldi, ücret almadan iptali gerçekleştirdiler

Yeni konular

Geri
Yukarı