Xbox Game Pass Ultimate Ödeme Sorunu

C-Note

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Xbox'ta Game Pass Ultimate indirime özel 11.80 TL ve benim de Microsoft Bakiyemde 25 TL var. Game Pass Ultimateyi satın almak istediğimde geri kalan bakiyeyi ödeme seçeneği çıkıyor. İlk 2 ay için 11.80 TL sonraki ay için 84.90 TL yazıyor. Yani benim bunu satın almak için bakiyemde en az 108.5 TL'm mi olması lazım. Eğer öyle değilse neden orada 11.80 TL yazıyor ve benim param da buna yetiyor. Çok aklım karıştı yardımınızı bekliyorum.

Muhtemelen şöyledir; 11 liraya 2 aylık Ultimate alırsın. 3. ay için 84₺ ödenen gerekir. Yani gerek yok o kadar para vermeye. Sadece 3. ay almak istersen 84₺ olacağını söylüyor.

Muhtemelen şöyledir; 11 liraya 2 aylık Ultimate alırsın. 3. ay için 84₺ ödenen gerekir. Yani gerek yok o kadar para vermeye. Sadece 3. ay almak istersen 84₺ olacağını söylüyor.
11 liraya 2 aylık ultimate alınmıyor hocam. Hesapta zaten 25 tl var. İki aylığın tutaru 23.60 tl bakiyem yetiyor. İndirimden yararlanmak için 3. aylık olan 84.90 tl'yi vermek lazım galiba.

11 liraya 2 aylık ultimate alınmıyor hocam. Hesapta zaten 25 tl var. İki aylığın tutaru 23.60 tl bakiyem yetiyor. İndirimden yararlanmak için 3. aylık olan 84.90 tl'yi vermek lazım galiba.
O zaman şöyledir; 2 aylık 23.60₺'ye alırsın. Sana da uyarı veriyordur. 3. ay 84.90₺, 11.80₺ sanıp alma sakın gibi. Bazıları istediği kadar indirimli fiyata alabileceğini sanabiliyor da.

O zaman şöyledir; 2 aylık 23.60₺'ye alırsın. Sana da uyarı veriyordur. 3. ay 84.90₺, 11.80₺ sanıp alma sakın gibi. Bazıları istediği kadar indirimli fiyata alabileceğini sanabiliyor da.
Microsoft canlı destekle sorunumu çözüp 2 aylığını 11.80 TL'ye aldım teşekkürler.

bugün bende o fırsattan faydalandım, oynamak istediğim oyunlar vardı. hoş Xbox sahibi değilim ama Windows üzerinden oynayacağım alt tarafı 11tl :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı