Xbox Game Pass yakında gelecek oyunlarını açıkladı!

BreaKSooN05

Kilopat
Atomic Heart'ı bekliyorduk ama bence sürpriz Bannerlord oldu. Oynayacak herkese şimdiden iyi oyunlar.

1675869043108.png

Keşke geçen sene almasaydım. (200 TL'ye Witcher, Bannerlord ve Satisfactory almıştım ama olsun.)

Şaka falan olmalı Xbox bence rakipsiz olmaya doğru gidiyor Bannerlord almayı düşünüyordum pahalı diye üzülmüştüm çok iyi oldu.

Bende ilk çıktığın gün aldım. 500 saat oynadım. Keşke almasaydım şimdi oynardım diyorum :D

Xbox bence de bu konu da rakipsiz ama sistemden çıkarılacak oyunları 1 ay önceden haber vermeleri gerektiğini düşünüyorum. 2 hafta çok az. Tek eleştirim bu olurdu.

Bende ilk çıktığın gün aldım. 500 saat oynadım. Keşke almasaydım şimdi oynardım diyorum :D

Xbox bence de bu konu da rakipsiz ama sistemden çıkarılacak oyunları 1 ay önceden haber vermeleri gerektiğini düşünüyorum. 2 hafta çok az. Tek eleştirim bu olurdu.
Hocam 500 saat oynadıysanız değmiş. Ben 50-60 saat oynayıp bıraktım, lord çekilmiyor.

Hocam 500 saat oynadıysanız değmiş. Ben 50-60 saat oynayıp bıraktım, lord çekilmiyor.

Hocam 2-4M Gold vs istiyordu o zamanlar. Bir de lord çekmek için ilişkiler önemli değildi. İlişki seviyesi benim zamanım da sadece göstermelik gibiydi. Genel de savaşta olduğum lordları daha kolay çektim. Hem şehirleriyle birlikte geliyorlar.
Ek olarak konuşmadan önce oyunu kaydet, eğer başarısız olursa kayıt'a dön. Bu hile değil bence oyunun lord çekme olayını biraz saçma yapmışlar. Şu an nasıl bilmiyorum.

Zaten belirli lordları çektikten sonra çok kasmaya gerek kalmıyor. Güçlü bir ordu ile yardıra yardıra oynadım.

Bu ay oyunlar bayağı iyi. Shadow warrior 3’de güzel bir hızlı aksiyon oyunudur. Cities skylines’da türünün en iyisi zaten.

Geri
Yukarı