Xbox Game Pass'den HDD'ye taşınmış oyun nasıl onaylatılır?

Mustafaulutaş

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Geçenlerde bilgisayarı formatlamam gerekti. Ve Forza'yı bir daha indirmemek için HDD'ye taşıdım. Şimdide yeniden onaylatıp oynamak istedim. Malum Game Pass de oyun dosyaları gizli ve erişilip işlem yapılamıyor. Şu an 15 Mbps internetim var indirmek işkence olacak. Tekrar onaylatmamın bir yolu var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

HDD`yi seçip indirme başlatıp deneyin. Aynı dosyaları tekrar indirmemesi gerekir.

Biraz bekleyin. Boyutu azalırsa sıkıntı olmaz.
Tamamdır biraz bekleyeyim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim hocam.
Biraz bekleyin. Boyutu azalırsa sıkıntı olmaz.
Hocam yaklaşık 3 GB indirdi ama ne Game Pass'de indirilen GB boyutunda bir azalma var ne de hızlı bir ilerleme var. Birde HDD'nin okuma hızını kontrol ediyorum 50 KB saniyeyi falan geçmiyor . Yani hangi dosyaların olduğunu bilmesi için önce bir okuma yapması gerekmez miydi? Tabi daha önce tecrübe etmedim mantıken sordum. Sizin bu konuda tecrübeniz varsa bekleyeyim. Yoksa en azından indireceksem SSD' ye indireyim.

Son düzenleme:
HDD üzerinde de WindowsApps ise normalde bu kadar indirme yapmaması gerekir. Olmazsa iptal edip SSD'ye indirin. Daha sonra taşıma yaparsanız.

Geri
Yukarı