Xbox Gamepad garantiye gönderme süreci

Zhckoo

Hectopat
Xbox One Gamepad'imde sorun çıktı ve garantiye yollamak için Microsoft'a başvurdum. Kargo kodunu vs. gönderdiler fakat adımlarda fotoğrafta da gördüğünüz gibi sadece UPS'e başvurma var. İnternetten biraz baktığımda insanlar faturası vs. olmadan sadece kolu bir kutunun içine koyup üstüne mail ile gelen bir belgeyi çıkartıp yapıştırmışlar fakat bana öyle bir şey gelmedi. Bölgeden bölgeye değişiklik mi gösteriyor acaba, öyle bir şey yapmama gerek var mı?

Screenshot_8.png

Konuyu görüp cevap arayan varsa, sadece Gamepad'in kendisini herhangi bir kutuya koyup kutunun üstüne sipariş numarasını (garanti hizmeti başlattıktan sonra size verilen kod) ve adresinizi yazmanız yeterli. Ayakkabı kutusuna da koyabilirsiniz. Bunun dışında pil kablo vb. hiçbir şeyi kutunun içine koymayın.

Son düzenleme:
KS
KS
Zhckoo

Zhckoo

Hectopat
Süreç nasıl sonuçlandır hocam? Cihazın ne sıkıntısı vardı? Ben de kargoya verdim tuşları tutukluk yapıordu.
Ben F1 oynarken diğer yarış oyunlarına kıyasla kolun titreşimi bana garip geliyordu. Bir süre sonra kafama takıldı ve bari garantiye göndereyim dedim, ne kadar süre sonra geldi hatırlamıyorum ama bir mail gönderip ürünü 0 yeni nesil gamepad ile değiştireceklerini söylediler. Kol gelince aslında titreşiminde arıza olmadığını fark ettim, ona rağmen değişim yaptılar.

Yani kolda gerçekten bir sorun varsa çok yüksek ihtimalle değişim yaparlar içiniz rahat olsun.

Ben F1 oynarken diğer yarış oyunlarına kıyasla kolun titreşimi bana garip geliyordu. Bir süre sonra kafama takıldı ve bari garantiye göndereyim dedim, ne kadar süre sonra geldi hatırlamıyorum ama bir mail gönderip ürünü 0 yeni nesil gamepad ile değiştireceklerini söylediler. Kol gelince aslında titreşiminde arıza olmadığını fark ettim, ona rağmen değişim yaptılar.

Yani kolda gerçekten bir sorun varsa çok yüksek ihtimalle değişim yaparlar içiniz rahat olsun.
Anladım hocam benim cihazımı kargoya vermişler şimdi benim gamepad 8. Nesildi kargoya vermeden önce ellerinde 8. nesil olmadığını değişim yapılırsa 9. nesil olarak hangi renk tercih edeceğimi sordular. Gamepad tuşu tutukluk yaptığına eminim eline alan kişi kullandığı an anlar zaten. Sonucu yine buraya aktarırım. Yanıtın için teşekkürler.

Ygt19

Decapat

hocam 9. nesil garantili kolumu garantiye gönderdim upsle ups pazartesi kolu teslim etti ama 3 günden beri microsofttan alındığına dair işleme girdiğine dair mail gelmedi nereyi aramayalım ulaşamıyorum bir türlü

ardatezgül

Yoctopat
Xbox One gamepad'imde sorun çıktı ve garantiye yollamak için Microsoft'a başvurdum. Kargo kodunu vs. gönderdiler fakat adımlarda fotoğrafta da gördüğünüz gibi sadece UPS'e başvurma var. İnternetten biraz baktığımda insanlar faturası vs. olmadan sadece kolu bir kutunun içine koyup üstüne mail ile gelen bir belgeyi çıkartıp yapıştırmışlar fakat bana öyle bir şey gelmedi. Bölgeden bölgeye değişiklik mi gösteriyor acaba, öyle bir şey yapmama gerek var mı?

Eki Görüntüle 1041493
Konuyu görüp cevap arayan varsa, sadece Gamepad'in kendisini herhangi bir kutuya koyup kutunun üstüne sipariş numarasını (garanti hizmeti başlattıktan sonra size verilen kod) ve adresinizi yazmanız yeterli. Ayakkabı kutusuna da koyabilirsiniz. Bunun dışında pil kablo vb. hiçbir şeyi kutunun içine koymayın.

Bende aynı sorunu yaşadım mailime size gelen mailden geldi fakat kutunun üstüne yapıştıracağım herhangi bir belge göremedim siz ne yaptınız?

Yukarı