Xbox Gamepad garantiye gönderme süreci

Hocam 9. nesil garantili kolumu garantiye gönderdim UPS'le UPS pazartesi kolu teslim etti ama 3 günden beri Microsoft'tan alındığına dair işleme girdiğine dair mail gelmedi nereyi aramayalım ulaşamıyorum bir türlü.

Ben de aynı sorunla karşılaştım. Herhangi bir sıkıntı çıktımı acaba? Ürününüz teslim edildi mi?

Selam arkadaşlar, konuyu tekrar gündeme getiriyorum. Şimdi ben de yarın için kurye çağırdım Gamepad'de sıkıntı çıktı fakat aklımda takılan soru gönderim yaparken kargo ücretini biz mi ödüyoruz yoksa Microsoft bu işi hallediyor muydu?

Peki kurye çağırmak için forum doldururken orada ürün iade seçeneğini mi seçmemiz gerekiyor? Eğer seçiyorsak o işareti altta bir bölüm beliriyor oraya da mail ile gelen sipariş numarasını mı yazmamız gerekiyor?

Vallahi tam hatirlamiyorum ama kurye geldiginde Microsoft kod falan verdiyse kuryeye soylemeniz yeterli olur. Bos bir kutunun icine sadece gamepad i koyun gonderin yenisini gonderiyorlar zaten size.

Vallahi tam hatirlamiyorum ama kurye geldiginde Microsoft kod falan verdiyse kuryeye soylemeniz yeterli olur. Bos bir kutunun icine sadece gamepad i koyun gonderin yenisini gonderiyorlar zaten size.
Eyvallah hocam teşekkür ederim çok iyi geceler.

Merhaba arkadaşlar, konuyu tekrar hortlatıyorum da. Benim Microsoft'a cihaz gönderimim gerçekleşti fakat teslim alan kişi bu şekilde. Sizde de bu şekilde bir şey mi yazmıştı acaba?

1667891404078.png

Son düzenleme:
Herkese iyi akşamlar aynı şekilde gamepadim bozuldu garantisi devam ediyor fakat microsoftun bana göndermiş olduğu kodun aktif olmadığını söyleyerek bir aydır ups kargo cihazı almaya gelmedi bu konuda yardımcı olacak bilgisi olan biri var mı? 1 aydır Microsofta da ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamadım.

Herkese iyi akşamlar aynı şekilde gamepadim bozuldu garantisi devam ediyor fakat Microsoft'un bana göndermiş olduğu kodun aktif olmadığını söyleyerek bir aydır UPS Kargo cihazı almaya gelmedi bu konuda yardımcı olacak bilgisi olan biri var mı? 1 aydır Microsoft'a da ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamadım.

Mevcut servis siparişini iptal edip tekrar bir servis siparişi oluştur. Sonra e-postana düşen Microsoft mailinden UPS için gerekli olan kodu alıp, internetten veya UPS müşteri hizmetlerinden kurye çağır. Kuryeyi internetten çağırır isen gelen arkaşa e-postandan aldığın 6 haneli kodu ver. Ben internetten kurye çağırarak yapmıştım. Müşteri hizmetleri ile çağıracaksan kuryeyi, konuştuğun kişiye de aynı 6 haneli kodu ver.

Mevcut servis siparişini iptal edip tekrar bir servis siparişi oluştur. Sonra e-postana düşen Microsoft mailinden UPS için gerekli olan kodu alıp, internetten veya UPS müşteri hizmetlerinden kurye çağır. Kuryeyi internetten çağırır isen gelen arkaşa e-postandan aldığın 6 haneli kodu ver. Ben internetten kurye çağırarak yapmıştım. Müşteri hizmetleri ile çağıracaksan kuryeyi, konuştuğun kişiye de aynı 6 haneli kodu ver.
4 kere sipariş iptal edip yeni sipariş açmıştım ancak hepsinde aynı kodu gönderdiler dün biraz uğraşıp sanal asistan üzerinden iletişime geçtim. İptal süreci bir kaç gün sürebilir dediler tekrardan otomatik garanti siparişi başlatıp mail atacaklarmış yine de teşekkür ederim cevapladığınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı