Xbox Gamepad garantiye gönderme süreci

Zhckoo

Kilopat
Daha fazla  
Xbox One Gamepad'imde sorun çıktı ve garantiye yollamak için Microsoft'a başvurdum. Kargo kodunu vs. gönderdiler fakat adımlarda fotoğrafta da gördüğünüz gibi sadece UPS'e başvurma var. İnternetten biraz baktığımda insanlar faturası vs. olmadan sadece kolu bir kutunun içine koyup üstüne mail ile gelen bir belgeyi çıkartıp yapıştırmışlar fakat bana öyle bir şey gelmedi. Bölgeden bölgeye değişiklik mi gösteriyor acaba, öyle bir şey yapmama gerek var mı?

Screenshot_8.png

Konuyu görüp cevap arayan varsa, sadece Gamepad'in kendisini herhangi bir kutuya koyup kutunun üstüne sipariş numarasını (garanti hizmeti başlattıktan sonra size verilen kod) ve adresinizi yazmanız yeterli. Ayakkabı kutusuna da koyabilirsiniz. Bunun dışında pil kablo vb. hiçbir şeyi kutunun içine koymayın.

Son düzenleme:
Süreç nasıl sonuçlandır hocam? Cihazın ne sıkıntısı vardı? Ben de kargoya verdim tuşları tutukluk yapıordu.
Ben F1 oynarken diğer yarış oyunlarına kıyasla kolun titreşimi bana garip geliyordu. Bir süre sonra kafama takıldı ve bari garantiye göndereyim dedim, ne kadar süre sonra geldi hatırlamıyorum ama bir mail gönderip ürünü 0 yeni nesil gamepad ile değiştireceklerini söylediler. Kol gelince aslında titreşiminde arıza olmadığını fark ettim, ona rağmen değişim yaptılar.

Yani kolda gerçekten bir sorun varsa çok yüksek ihtimalle değişim yaparlar içiniz rahat olsun.

Ben F1 oynarken diğer yarış oyunlarına kıyasla kolun titreşimi bana garip geliyordu. Bir süre sonra kafama takıldı ve bari garantiye göndereyim dedim, ne kadar süre sonra geldi hatırlamıyorum ama bir mail gönderip ürünü 0 yeni nesil gamepad ile değiştireceklerini söylediler. Kol gelince aslında titreşiminde arıza olmadığını fark ettim, ona rağmen değişim yaptılar.

Yani kolda gerçekten bir sorun varsa çok yüksek ihtimalle değişim yaparlar içiniz rahat olsun.
Anladım hocam benim cihazımı kargoya vermişler şimdi benim gamepad 8. Nesildi kargoya vermeden önce ellerinde 8. nesil olmadığını değişim yapılırsa 9. nesil olarak hangi renk tercih edeceğimi sordular. Gamepad tuşu tutukluk yaptığına eminim eline alan kişi kullandığı an anlar zaten. Sonucu yine buraya aktarırım. Yanıtın için teşekkürler.

hocam 9. nesil garantili kolumu garantiye gönderdim upsle ups pazartesi kolu teslim etti ama 3 günden beri microsofttan alındığına dair işleme girdiğine dair mail gelmedi nereyi aramayalım ulaşamıyorum bir türlü

Xbox One gamepad'imde sorun çıktı ve garantiye yollamak için Microsoft'a başvurdum. Kargo kodunu vs. gönderdiler fakat adımlarda fotoğrafta da gördüğünüz gibi sadece UPS'e başvurma var. İnternetten biraz baktığımda insanlar faturası vs. olmadan sadece kolu bir kutunun içine koyup üstüne mail ile gelen bir belgeyi çıkartıp yapıştırmışlar fakat bana öyle bir şey gelmedi. Bölgeden bölgeye değişiklik mi gösteriyor acaba, öyle bir şey yapmama gerek var mı?

Eki Görüntüle 1041493
Konuyu görüp cevap arayan varsa, sadece Gamepad'in kendisini herhangi bir kutuya koyup kutunun üstüne sipariş numarasını (garanti hizmeti başlattıktan sonra size verilen kod) ve adresinizi yazmanız yeterli. Ayakkabı kutusuna da koyabilirsiniz. Bunun dışında pil kablo vb. hiçbir şeyi kutunun içine koymayın.

Bende aynı sorunu yaşadım mailime size gelen mailden geldi fakat kutunun üstüne yapıştıracağım herhangi bir belge göremedim siz ne yaptınız?

Xbox One gamepad'imde sorun çıktı ve garantiye yollamak için Microsoft'a başvurdum. Kargo kodunu vs. gönderdiler fakat adımlarda fotoğrafta da gördüğünüz gibi sadece UPS'e başvurma var. İnternetten biraz baktığımda insanlar faturası vs. olmadan sadece kolu bir kutunun içine koyup üstüne mail ile gelen bir belgeyi çıkartıp yapıştırmışlar fakat bana öyle bir şey gelmedi. Bölgeden bölgeye değişiklik mi gösteriyor acaba, öyle bir şey yapmama gerek var mı?

Eki Görüntüle 1041493

Dostum selam garanti belgesini falan koymayalım yani değil mi?

Merhaba iyi günler. Konuyla ilgili bir sorum olacak. Aynı durumdayım şu anda Microsoft UPS Kargo kodu verdi. Fakat benim yakınımda ulaşabileceğim bir UPS Kargo yok. En yakın 10km. Bu durumda eve kurye çağırma olursa bu kodu kuryeye falan mı söylüyoruz. Tam olarak deneyimlerinizi yazabilirseniz sevinirim.

Selam arkadaşlar, Xbox Series S yanında da ekstra bir kol daha almıştım ekstra aldığım kolu onarım açıp UPS ile gönderdim ve değişim oldu fakat konsol ile gelen kolu da göndermek için kayıt açarken kumandanın üzerinde ki pıd no'sunu girdiğimde garanti süresi dolmuş olan bir cihaz görünüyor ben de konsolu no'sunu girip gönderdim siparişi iptal etmişler. Bu konuyla alakalı bilgisi olan var mı konsol ile gelen kolu nasıl göndereceğim ne seçeceğim? Ayrıntılı bilgi veren olursa çok sevinirim.

Merhaba iyi günler. Konuyla ilgili bir sorum olacak. Aynı durumdayım şu anda Microsoft UPS Kargo kodu verdi. Fakat benim yakınımda ulaşabileceğim bir UPS Kargo yok. En yakın 10km. Bu durumda eve kurye çağırma olursa bu kodu kuryeye falan mı söylüyoruz. Tam olarak deneyimlerinizi yazabilirseniz sevinirim.
Dostum kutunun üzerine okunaklı ve görünür bir şekilde verilen kodu yaz, Ups kargoyu ara veya net sitesi üzerinden kurye talebi oluştur gelip alıyolar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı