Xbox Gamepad garantiye gönderme süreci

Hocam rahatsız ediyorum benim de kolum açılmamaya başladığı için servise gönderme kararı aldım ama UPS Kargo'dan nasıl rezervasyon yapacağımı bir türlü çözemedim yardım etme şansınız var mıdır?

Hocam rahatsız ediyorum benim de kolum açılmamaya başladığı için servise gönderme kararı aldım ama UPS Kargo'dan nasıl rezervasyon yapacağımı bir türlü çözemedim yardım etme şansınız var mıdır?

Microsoft üzerinden işlem için sipariş kodunu talep edin. Sonra UPS müşteri hizmetlerini arayın oradan temsilci sizler için form dolduruyor. Evinizden gelip alıyorlar.

Ek olarak şuradan da kurye rezervasyonu oluşturabilirsiniz, daha kısa sürer işlemler.

Ek olarak şuradan da kurye rezervasyonu oluşturabilirsiniz, daha kısa sürer işlemler.

Hocam buradan kurye talebi oluşturdum emin olamadığım için standart gönderi dedim, işlemin sonunda bana bir takip kodu verildi ama şu anda işe yaramıyor kurye kargoyu aldıktan sonramı aktif olacak? Bir de kutunun üstüne Microsoft ile ilgili sadece bana verilen X...Xli kodu ve sipariş no seri no vs. yazdım yeterli midir?

Hocam buradan kurye talebi oluşturdum emin olamadığım için standart gönderi dedim, işlemin sonunda bana bir takip kodu verildi ama şu anda işe yaramıyor kurye kargoyu aldıktan sonramı aktif olacak? Bir de kutunun üstüne Microsoft ile ilgili sadece bana verilen X...xli kodu ve sipariş no seri no vs. yazdım yeterli midir?

Doğru yapmışsınız standart gönderi olduğundan hiçbir şey seçilmeyecekti o kısımda. Takip kodu da büyük ihtimal bu akşam yaptıysanız sayfa yarın sabah saatlerinde açılır takip edersiniz. Kodu da sayfada ödeme yerinde üçüncü firma kodu kısmındaki boşluğa yazdıysanız sıkıntı olmaz ama gene yazabilirsiniz.

Doğru yapmışsınız standart gönderi olduğundan hiçbir şey seçilmeyecekti o kısımda. Takip kodu da büyük ihtimal bu akşam yaptıysanız sayfa yarın sabah saatlerinde açılır takip edersiniz. Kodu da sayfada ödeme yerinde üçüncü firma kodu kısmındaki boşluğa yazdıysanız sıkıntı olmaz ama gene yazabilirsiniz.

Tamamdır cevabınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum.

Konuyu tekrar hortlatıyorum ama konu varken yenisini açmak istemedim. Gamepadimi garantiye yollamıştım ve değişim ürününün yola çıktığıyla ilgili mail geldi. Anladığım kadarıyla sıfır bir gamepad geliyor tekrar. Ben gamepadimi microsoft sistemine kaydetmiştim, garantisi vs. orada gözüküyordu ve henüz daha yeniydi 2025'e kadar garantisi vardı. Yeni gelen gamepad farklı bir seri numaralı ürün olacağı için onu da sisteme kaydedeceğim tekrar mecburen, gelen ürün garantili mi olur? Değişim yapmış arkadaşlar cevap verirse mutlu olurum. Bir de sıfır kutulu ürün geliyor değil mi?

Konuyu tekrar hortlatıyorum ama konu varken yenisini açmak istemedim. Gamepadimi garantiye yollamıştım ve değişim ürününün yola çıktığıyla ilgili mail geldi. Anladığım kadarıyla sıfır bir gamepad geliyor tekrar. Ben gamepadimi Microsoft sistemine kaydetmiştim, garantisi vs. orada gözüküyordu ve henüz daha yeniydi 2025'e kadar garantisi vardı. Yeni gelen gamepad farklı bir seri numaralı ürün olacağı için onu da sisteme kaydedeceğim tekrar mecburen, gelen ürün garantili mi olur? Değişim yapmış arkadaşlar cevap verirse mutlu olurum. Bir de sıfır kutulu ürün geliyor değil mi?

Ürün aynı seri numarasıyla geliyor, yani yeniden kayıt gibi bir durum olmuyor ileriki süreçte aynı şekilde gerekirse garantiye yolluyorsunuz. Gene aynı seri numarası olacağından da garanti süreci ne zamana kadarsa devam ediyor.

Bende de LB tuşu daha sesli hissettirdi rb ye göre. Kullanımda problem yok ama kafaya taktım nedense. Garanti bitimine yakın mı göndersem değişime yoksa şimdiden mi ?

Hocam rahatsız ediyorumda bugün series s ile oyun oynarken beklenmedik bi şekilde güç girişinden bi kıvılcım cıkmasıyla bozuldu bu garentiden gecermi onu merek ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı