Xbox Gamepad'in Kronik Sorunu Bulunuyor mu?

Vieers

Centipat
Daha fazla  
Selam, ikinci el Xbox gamepad aldım fakat gamepadin "Y" tuşu tam basmadan algilamiyor. Biraz okudum sıfır alanlarda bile "A" tuşunun bu şekilde sıkıntı yaptığını gördüm. Sorum şu bu sorun kronik mi kronikse bile tamir olur mu? Aldığım kişi bunun genelde olduğunu ve tamir olmayacağını söyledi. Başka bir tane alsam yine bu sıkıntıyı yapar mı yoksa idare edeyim mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde 3 adet tamirli Xbox kolu var. Genelde LB-RB, analog sıkıntısı oluyor. Tuşlarda da sıkıntı yaşayanlar var. Tetik tuşları içinse yay sorunu olabiliyor. Elbette bunlar bende zamanla oldu. Bu sebeple ikinci el kol tavsiye etmiyorum. Kolay kolay kimse sağlam kolu satmıyor.

Elimde 3 adet tamirli Xbox kolu var. Genelde lb-RB, analog sıkıntısı oluyor. Tuşlarda da sıkıntı yaşayanlar var. Tetik tuşları içinse yay sorunu olabiliyor. Elbette bunlar bende zamanla oldu. Bu sebeple ikinci el kol tavsiye etmiyorum. Kolay kolay kimse sağlam kolu satmıyor.

Aslında demek istediğim şuydu, ben bu kolu değiştirsem daha sorunsuzunu bulabilir miyim? Yenisinde daha büyük bir sıkıntı çıkarsa bu sefer hiç uğraşamam, o riske girmeye değer mi?

Aslında demek istediğim şuydu, ben bu kolu değiştirsem daha sorunsuzunu bulabilir miyim? Yenisinde daha büyük bir sıkıntı çıkarsa bu sefer hiç uğraşamam, o riske girmeye değer mi?
Piyasanın altında verdi çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı