Xbox Gamepass Bu konum oyunları yüklemek için ayarlanmamış hatası

strigoi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
Selamlar. Forza Horizon 4 adlı oyunu ben silememiştim. Program kaldır kısmında, uygulama kaldır kısmında, Xbox kütüphanem kısmında falan gözükmüyordu. Dolayısıyla da oyunu hiçbir yerden kaldıramadım. Oyunu tekrar aynı diske indirmeye çalışmıştım fakat diskimde 22 GB alan kaldığı için olmamıştı. Oynamadığım oyunları sildim ve 113 GB boş alan kazandım. Bu alan Forza Horizon 4 indirmek için yeterli. Amacım oyunu tekrar indirip, kurulum sırasında oyunun eskiden indirmiş olduğum dosyalarını görmesi ve onları indirmemesi. Böylece hızlıca indirme bitecek ve kütüphanemde oyun yer alacak. Ve oyunu tamamen kaldırabileceğim. Fakat şöyle bir sorun var. Oyunu kurmam gereken diski seçmeye çalıştığım zaman resimdeki gibi bir hata veriyor ve o hataya tıkladığımda yine resimde görmüş olduğunuz üzere beni bir yere yönlendiriyor. O kısımdan YEDEK 1 diskini seçmeye çalıştığımda ise yine resimdeki gibi bir uyarı veriyor. Benim YEDEK 1 diskimde bütün Steam oyunlarım kurulu. Just Cause, Witcher, Tomb Raider gibi oyunları tekrar indirmek istemiyorum. Bu yüzden nasıl bir yöntem izleyebilirim? Yani onları nasıl kurtaracağım? Bir diske mi aktarmam lazım onları?

resim.png

resim 2.png

resim 3.png

resim 4.png

Görmez onu. Denedim ben önceden Forza'da. Bence sil eskisini, yenisini indir. Hem sağlıklı bir indirme olur. Çünkü Microsoft Store'da sağlıklı bir şekilde dosyaların doğruluğunu bütünleyemiyorsun.

Son düzenleme:
Silebilsem zaten böyle bir konu açmam hocam. Mesele de o zaten. O dosya silinmiyor.
@Bora Dere ne yapmam gerekir hocam?
@Staj Yapan Donanımcı @Enes3078

Hortlatmış gibi olacağım ama, belki bu sorununu çözer:

Hortlatmış gibi olacağım ama, belki bu sorununu çözer:
Teşekkür ederim, ancak sorunu uzun zaman önce çözmüştüm :)

Yeni konular

Geri
Yukarı