Xbox geç geliyor

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Xbox Series X kullanıyorum. Oyundayken koldaki Xbox tuşuna basınca menü açılıyor ya hani quick resume menüsü. O menü 1-2 saniye geç geliyor. Ama bu tek seferlik oluyor. Daha sonra tekrar basarsam anında geliyor. Neden böyle oluyor olabilir?

Xbox Series X kullanıyorum. Oyundayken koldaki Xbox tuşuna basınca menü açılıyor ya hani quick resume menüsü. O menü 1-2 saniye geç geliyor. Ama bu tek seferlik oluyor. Daha sonra tekrar basarsam anında geliyor. Neden böyle oluyor olabilir?

Hocam açılırken cihazın diski yoruluyor olabilir sadece açılırken mi oluyor bu gayet normal bir şey fakat cihazınız 2-3 yıllık ise bakıma göndermeniz güzel olacaktır.

Hocam açılırken cihazın diski yoruluyor olabilir sadece açılırken mi oluyor bu gayet normal bir şey fakat cihazınız 2-3 yıllık ise bakıma göndermeniz güzel olacaktır.
Cihaz yeni daha. Oyun açılırken değil, mesela 1 saat oynadım oyun. Xbox tuşuna basınca menü 1-2 saniye geç geliyor. Daha sonra tekrar basarsam tuşa anında açılıyor sıkıntısız. Yazılımsal felan mo acaba?

Cihaz yeni daha. Oyun açılırken değil, mesela 1 saat oynadım oyun. Xbox tuşuna basınca menü 1-2 saniye geç geliyor. Daha sonra tekrar basarsam tuşa anında açılıyor sıkıntısız. Yazılımsal falan mo acaba?

İlk defa yapışta oluyorsa bence bir sorun yok sadece sistemin geç log göndermesi olabilir ilk açılışta normal böyle şeyler. Güncel mi?

Geri
Yukarı