Xbox için taşınabilir disk önerisi

PS5 olsaydı tam olarak ne olacağını söylerdim ama Xbox da yavaşlama kasma donma olur mu bilmiyorum.

Ben yerinde olsam önce cihazı alırım sonra bir arkadaşımdan kullanılmayan disk alıp derdim.

Bu arada Xbox'un fiyatı çok düştü.

PS5 olsaydı tam olarak ne olacağını söylerdim ama Xbox da yavaşlama kasma donma olur mu bilmiyorum.

Ben yerinde olsam önce cihazı alırım sonra bir arkadaşımdan kullanılmayan disk alıp derdim.

Bu arada Xbox'un fiyatı çok düştü.
Evet şu an 3600-3700 civarına bulunuyor. Kullanılmayan bir disk derken, her türlü disk olur mu ki ? Sanmıyorum. Sonuçta linkini attığım disk Xbox için. Yine de teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
senin attığın diskin diğer normal diskler ile arasında tek farkı üstünde logo olması.
ps5 de her disk oluyor aynı mantık sadece biraz daha yavaş çalışıyor yükleme bekleme süresi gibi.
İstanbul da isen gel tuzlaya vereyim denersin istersin.

senin attığın diskin diğer normal diskler ile arasında tek farkı üstünde logo olması.
ps5 de her disk oluyor aynı mantık sadece biraz daha yavaş çalışıyor yükleme bekleme süresi gibi.
İstanbul da isen gel tuzlaya vereyim denersin istersin.
Hmm. Yok İstanbul'da değilim teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok teşekkürler. Çok yardımcı oldun gerçekten.

Attığınız diski alabilirsiniz. Depolama için kullanılabilir.

Arkadaşlar selam!

Xbox Series S almayı düşünüyorum ve bildiğiniz üzere yeni nesiller çok fazla alan istiyor. Konsolun da 360 GB yeri var. Normal takılabilir SSD'ler çok pahalı.

Ben de şöyle bir şey buldum. Hem de ucuz:

https://www.hepsiburada.com/seagate...wKssobXrxItX00R19H_ZGi0F49zQ64lhoCJOsQAvD_BwE

Ne diyorsunuz? Herhangi bir sıkıntı çıkar mı?
Attığınız diski kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. RDR2 vesaire kurdum o diske. Hiç takılma yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı