Xbox kaliteli oyun önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar ben Xbox Series X alacağım oyun fiyatlarında bayağı bir düşme var Microsoft.com da.
Ben:
Assassin's Creed Odyssey.
Assassin's Creed Origins.
Assassin's Creed Unity.
Rainbow Six Siege.
Control.
Gibi oyunlara baktım bunları istiyorum ama daha Xbox almadım. Ne yapmalıyım? Bir daha Black Friday gibi büyük bir indirim olur mu? Zaten hepsini aynı anda almayacağım sıra sıra da alabilirim ama Xbox'ı yurtdışından kuzenim ucuza getirecek, daha almasını istemiyorum çünkü ilk cihazlarda sorun çıkabiliyormuş ve daha gelmeyecekler sonra gelecekler.

Sıkıntı olsa dahi 1 yıl Uluslararası Microsoft garantisi oluyor. Ayrıca Xbox’un kendine ait şuan da yeni oyunu yok, yeni stüdyolar alıyorlar fakat en erken 1-2 sene sonra görürüz o oyunları. Naçizane tavsiyem Playstation almanız olur. PS Plus Collection ile 30’a yakın kaliteli oyun sizi en az 2 ay idare edecektir. Ayrıca Sony’de Gamepass misali bir sistem getirmeyi düşünüyor gerçi hali hazırda PS Now hizmetleri var ama ülkemizde geçerli değil. Tabi gene de tercihiniz Xbox olacaksa Forza Horizon 4’ü önerebilirim.

Arkadaşlar ben Xbox Series X alacağım oyun fiyatlarında bayağı bir düşme var Microsoft.com da.
Ben:
Assassin's Creed Unity.
Rainbow Six Siege.
Control.
Gibi oyunlara baktım bunları istiyorum ama daha Xbox almadım. Ne yapmalıyım? Bir daha Black Friday gibi büyük bir indirim olur mu? Zaten hepsini aynı anda almayacağım sıra sıra da alabilirim ama Xbox'ı yurtdışından kuzenim ucuza getirecek, daha almasını istemiyorum çünkü ilk cihazlarda sorun çıkabiliyormuş ve daha gelmeyecekler sonra gelecekler.
Çok klasik olacak ama RDR2

Hayır demek istediğim ben bu.
Assassin's Creed Unity.
Rainbow Six Siege.
Control.
Oyunları istiyorum ve ucuza buldum ama bir Xbox'ım olmadığı için almama izin vermiyor ailem önce bir al diyorlar yani.

Hayır demek istediğim ben bu.
Assassin's Creed Unity.
Rainbow Six Siege.
Control.
Oyunları istiyorum ve ucuza buldum ama bir Xbox'ım olmadığı için almama izin vermiyor ailem önce bir al diyorlar yani.

Konu başlığı yanlış olmuş oyun önerisi istiyormuşsun gibi duruyor.
Konsolu almadan oyunları almak saçma olur.

Geri
Yukarı