Xbox kitaplığındaki oyunlar farklı hesapta çalışır mı?

Selman5034

Hectopat
Merhaba, ilk defa konsol sahibi oluyorum. Birkaç gün önce One S aldım ve adamın verdiği hesabı silip kendi hesabımı girdim, şimdi fotoğraftaki oyunları fark ettim. PES, Rocket, Fall Guys, PUBG ve Asphalt 9'u ben yüklemiştim zaten ama diğer oyunlarının da olduğunu fark ettim. Acaba farklı hesaptan yüklesem çalışır mı?

30D2250D-4942-4FD1-9DE2-DC538A8AF461.jpeg

Evet, bilgilerini biliyorsanız yapılır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, ilk defa konsol sahibi oluyorum. Birkaç gün önce One S aldım ve adamın verdiği hesabı silip kendi hesabımı girdim, şimdi fotoğraftaki oyunları fark ettim. PES, Rocket, Fall Guys, PUBG ve Asphalt 9'u ben yüklemiştim zaten ama diğer oyunlarının da olduğunu fark ettim. Acaba farklı hesaptan yüklesem çalışır mı?

Eki Görüntüle 1651048
Hocam çalışmayabilir. Bunlar dijital olarak alındıysa kodlari vardır onları bulmanız lazım.

Aynı konsolda olduğu sürece çalışıyor sanırım.

Adamın bana verdiği hesaptaki oyunlara ben girdim kendi hesabımdan adma bu oyunları hiç yüklememiş sordum bilmiyorum dedi.

Hocam çalışmayabilir. Bunlar dijital olarak alındıysa kodlari vardır onları bulmanız lazım.
oyunlar konsolla verildi 1 ya da 2 tanesi

Adamın bana verdiği hesaptaki oyunlara ben girdim kendi hesabımdan adma bu oyunları hiç yüklememiş sordum bilmiyorum dedi.

Eğer o hesabın gerekli bilgilerini biliyorsanız oynanıyor sanırım.

Evet, bilgilerini biliyorsanız yapılır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaşın attığı videoyu izleyin bence. Ben kardeşimle ayrı hesap açtım ve oyunlar ikimizin de kütüphanesinde vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı