Xbox kolu görmüyor

ValderZ

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, YouTube'dan falan birkaç video izledim (çok yok zaten) bir türlü bağlayamadım. Önceden bağlı olan kol şu an bağlanmıyor ya deli olacağım felaket zamanımı yedi.

Edit: Konsolu kapatalı 10 dakika falan oldu fanlar hâlâ çalışıyor.

Son düzenleme:
Series S'mi?

Arkadaki bağlantı tuşuna 2 kez üst üste basın. Bağlanması lazım. Eğer başka bir cihazınızda bağlıysa cihazın bağlantısını kesin öyle deneyin.

Type-C portunun üstünde beyaz bir tuş var. (kontrolcünüz beyazsa)

Ona iki kere üst üste basarsanız bağlanıyor.

Xbox açık mı? Açık değilse Xbox üzerindeki tuştan açın. Xbox ekranı açıkken bahsettiğim tuşa ard arda, tık tık olarak 2 kez basın. Bu işlemi hızlı yapın, tık tık olarak basmanızın arasında 2-3 saniye olmasın. Bağlanması gerekiyor. Normal şartlarda bu şekil bağlanıyor.

Xbox açık mı? Açık değilse Xbox üzerindeki tuştan açın. Xbox ekranı açıkken bahsettiğim tuşa art arda, tık tık olarak 2 kez basın. Bu işlemi hızlı yapın, tık tık olarak basmanızın arasında 2-3 saniye olmasın. Bağlanması gerekiyor. Normal şartlarda bu şekil bağlanıyor.

Olmuyor hocam.
Telefondaki Xbox uygulamasından uzaktan yönetim ile Xbox'u kapattım. Fan sesleri falan durdu şimdi kol bağlandı bu tür durumlarda gerçekten işe yarıyor iyi ki indirmişim. İndirmeyenler bu tür şeylerde işe yaraması için bile indirebilir.
Telefondaki Xbox uygulamasından uzaktan yönetim ile Xbox'u kapattım. Fan sesleri falan durdu şimdi kol bağlandı bu tür durumlarda gerçekten işe yarıyor iyi ki indirmişim. İndirmeyenler bu tür şeylerde işe yaraması için bile indirebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı