Xbox kolu için şarjlı pil önerisi

hacimantvv

Hectopat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Daha fazla  
Amazon üzerinden Duracell CEF14 aldım. Fakat Xbox kolu için sadece 2 tane pili var. Diğer 2 pil küçük olan pillerden. Bende de 2 tane Xbox kolu olduğu için 2 pil yetmiyor. 2 pil daha gerekli ve bu yüzden Duracell CEF14'e uyumlu 2 tane pil önerir misiniz? Amazon Prime ile olursa daha sağlıklı olur. Tabii diğer siteler de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pillerin ömrü en fazla 5 gün falan dayanıyor. Ya şarj edilebilir pil kullanın ya da kabloyla bağlanın. İllaha pille yapacağım derseniz ben bilmiyorum.

Orada yazmamışsınız ama? CEF14 şarjlı pil ise bilmem.
1623657786513.png

1623657806119.png

1623657837492.png

Amazon üzerinden Duracell cef14 aldım. Fakat Xbox kolu için sadece 2 tane pili var. Diğer 2 pil küçük olan pillerden. Bende de 2 tane Xbox kolu olduğu için 2 pil yetmiyor. 2 pil daha gerekli ve bu yüzden Duracell cef14'e uyumlu 2 tane pil önerir misiniz? Amazon Prime ile olursa daha sağlıklı olur. Tabii diğer siteler de olur.

Neden bir tane daha aynı pilden almıyorsun ya da ben mi anlamadım?

Amazon üzerinden Duracell CEF14 aldım. Fakat Xbox kolu için sadece 2 tane pili var. Diğer 2 pil küçük olan pillerden. Bende de 2 tane Xbox kolu olduğu için 2 pil yetmiyor. 2 pil daha gerekli ve bu yüzden Duracell CEF14'e uyumlu 2 tane pil önerir misiniz? Amazon Prime ile olursa daha sağlıklı olur. Tabii diğer siteler de olur.

Cef14 uyumlu diye bir şey yok. Aa ve AAA şarjlı pillerin hepsi kullanılır. Her zaman Varta tamsiyemdir.
Neden bir tane daha aynı pilden almıyorsun ya da ben mi anlamadım?

O piller 1300 mAh neden 2700 mAh varken ondan alsınki?

Cef14 uyumlu diye bir şey yok. Aa ve AAA şarjlı pillerin hepsi kullanılır. Her zaman Varta tamsiyemdir.

O piller 1300 mAh neden 2700 mAh varken ondan alsınki?
Hocam rica etsem link alabilir miyim? Birde bunu Duracell cihaza taksam sorunsuz şarj eder değil mi? Farklı marka o yüzden sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı