Xbox kolu ile oyun oynayamıyorum

YouTube'da Tamer Yeşildağ vs videolarında Xbox kolu ile çok rahat oynuyorlar. Sanki fare ile oynuyorlar ama ben Xbox kolum ile o hissi alamıyorum. Neden öyle? Acaba onlarda yeni nesil kol olduğu için mi? Bende Xbox 360 kolu var. O hissi nasıl alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Xbox One S kolu ile PUBG oynamaya çalıştım ama tam bir felaket. En güzel pes ve Forza Horizon oynanıyor o kolla.

Hocam Online oyunlar kesinlikle gamepad ile oynanmaz.
Tps olarak RDR2 -mgs5- Horizon Zero Dawn - GTA 5 ( story) -Gears of war- star wars JFO gibi gamepad için özel dizaynı olan oyunları tavsiye ederim .

Eğer yapımcı kasmamışsa ki PUBG tarzı hedef kitlenin PC olduğu oyunlarda hiç uğraşmazlar gamepad sorun yaratabilir .

Tamer Yeşildağ gibi kişiler çok uzun zamandır kontrolcü kullanıyor ve alışmış kişiler. Yavaş yavaş alışırsınız.

Hocam Online oyunlar kesinlikle gamepad ile oynanmaz.
Tps olarak RDR2 -mgs5- Horizon Zero Dawn - GTA 5 ( story) -Gears of War- Star Wars jfo gibi gamepad için özel dizaynı olan oyunları tavsiye ederim.

Eğer yapımcı kasmamışsa ki PUBG tarzı hedef kitlenin PC olduğu oyunlarda hiç uğraşmazlar gamepad sorun yaratabilir.

Konsoldan girdiğim için herkes gamepad ile oynuyor hocam.

Hassasiyetten dolayı öyledir diye düşünmüştüm bende düşürdüm ama bir şey değişmedi. Mesela onlar etrafına bakınca sanki fare ile bakıyorlar gibi bende öyle değil yavaş yavaş çok sinir bozucu. Alien: Isolation oynuyorum robot var öldürdüm ama arkamdan yaratık geliyor. Alev silahı ile uzaklaştıracaktım ben dönene kadar geldi bile.
Yada mesela adam vuracağım yarım saat silahı kafasına Tutturmaya çalışıyorum. Adamlar tekte alıyor düşmanları.
Yada mesela adam vuracağım yarım saat silahı kafasına Tutturmaya çalışıyorum. Adamlar tekte alıyor düşmanları.
Ya da mesela adam vuracağım yarım saat silahı kafasına Tutturmaya çalışıyorum. Adamlar tekte alıyor düşmanları.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı