Xbox konsol ve Xbox PC ile beraber aynı oyun oynanır mı?

Rudich

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bende Xbox var ve arkadaşımdada PC, onda PC, bende konsol versiyon olmak üzere ikimimizde de Xbox Game Pass var. Biz şu an Xbox Game Pass'te olan Back 4 Blood'ı beraber oynamak istiyoruz. Ben Game Pass'imi Ultimate versiyona çıkardığımda veya Xbox Live Gold aldığımda konsoldan Online oyunlar oynaya biliyoum ama PC'deki arkadaşımla konsol üzerinden oyun oynayabiliyor muyum bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler [eyer sadece bazı oyunlar bahsettiğim şekilde oynanıyorsa back 4 blood bu oyunların içerisinde mi ? Onu da biliyorsanız yazabilirsiniz]

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bazı oyunlarda (çapraz platform etkin olan oyunlarda) birlikte oynayabilirsiniz. Örneğin, Back 4 Blood oyununu birlikte oynayabilirsiniz.
Bu sitede bazı, birlikte oynayabileceğiniz, yani çapraz platform olan oyunlar bulunmakta hocam.

Oyunda cross-play denen özellik varsa oynanır. Neredeyse tüm çevrimiçi odaklı oyunlarda bu özellik bulunur. Back 4 Blood'da cross-play var, oynayabilirsiniz.

Arkadaşlar peki Tekken 7 oynanabilirmi ? Tekken 7 cross-platform değil. Aynı şekilde xbox pass ile xboxta oyun mevcut olsa xbox konsoldakilerle oynayabilirmiyim?

Geri
Yukarı