Xbox konsol yardımcısını kapatırsam FH4 ve Sea of Thieves açılır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

CreyenteDino

Femtopat
FH4 ve Sea of Thieves oynarken Xbox'la ilgili şeyler istiyor biliyorsunuz. Çoğu kişi Xbox konsol yardımcısını kapatılmalı diyor. Eğer kapatırsam bu oyunlar sorunsuz şekilde açılır mı yoksa oyunları açarken bu uygulama mı kullanılıyor?

FH4 ve Sea of Thieves oynarken Xbox'la ilgili şeyler istiyor biliyorsunuz. Çoğu kişi Xbox konsol yardımcısını kapatılmalı diyor. Eğer kapatırsam bu oyunlar sorunsuz şekilde açılır mı yoksa oyunları açarken bu uygulama mı kullanılıyor?
Konsol yardımcısını kaldırabilirsin. Sağ tıklayıp.

Hayır çıkmaz. Ben hep kaldırıyorum. Xbox bileşeni ayrı Xbox konsol yardımcısı ayrı bir bileşendir.

Anladım denemekten zarar gelmez. Bir sorun çıkarsa tekrar geri yükleyebilirim değil mi?

FH4'ü bilme ama Sea of Thieves'a girerken Xbox üzerinden girmen gerekiyor. Xbox'ı arka planda çalışmasını durdurabilirsin rahatsız olduğun kısım bu ise.

Başta bu uygulamayı bir kapatmayı denemek istiyorum ama bunun nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz belki yardımcı olur.

Anladım denemekten zarar gelmez. Bir sorun çıkarsa tekrar geri yükleyebilirim değil mi?

Başta bu uygulamayı bir kapatmayı denemek istiyorum ama bunun nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz belki yardımcı olur.
Sorun çıkmayacaktır.

OOSU10 programıyla gereksiz hizmetleri kapatabilirsin. Arka planda çalışan Xbox da dahil.

Hayır Xbox'u kapatmasın o gerekli bileşen.

Xbox ile zamanında bir sorun yaşamıştım internetten izleyerek bir ayar yapmıştım Forza Horizon 4 açılmıyordu. Yaptıklarımı geri alınca düzelmişti. Bu uygulamayı kapatırken o yüzden sormak istedim yine böyle bir şey olmasın diye. Şu anlık bu uygulamayı kaldırmak benim için yeterli. Teşekkürler yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı