Çözüldü Xbox konsola USB to AUX kablosuyla hoparlör bağlanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Hoparlörüm USB bağlantılı yani jak çıkışı yok. Bu kabloyu kullanarak hoparlörü çalıştırabilir miyim?

C643F35C-E52C-41C2-B045-586A71A2A507.png

Çözüm
Size olayı şöyle özetleyeyim. Şu an Logitech jak girişli bir hoparlörüm var ve jak girişlerini monitörüme ya da Gamepad'e takarak ses alabiliyorum. Lakin bu hoparlörü masamda kaba durduğu için kullanmak istemiyorum. Sadece USB girişli bir hoparlör alıp onu çevirici ile bağlarsam ses alır mıyım onu öğrenmeye çalışıyorum.
Şimdi anladım hocam. Dediğiniz gibi olmaz. Sadece USB girişi olanlarda dediğim gibi ses çipi olur.
Sadece USB ile çalışan ses aygıtlarında ses çipi olur. Kumandanın algılayacağını zannetmiyorum.

Monitöre bağlıyorum hocam o şekilde jak ile ses alıyorum. Jakı çevirici ile kullanırsam ses alır mıyım yani onu merak ettim.
Hoparlörün modeli nedir? Monitörün USB portunda mı çalışıyor?

Hoparlörün modeli nedir? Monitörün USB portunda mı çalışıyor?

Size olayı şöyle özetleyeyim. Şu an Logitech jak girişli bir hoparlörüm var ve jak girişlerini monitörüme ya da Gamepad'e takarak ses alabiliyorum. Lakin bu hoparlörü masamda kaba durduğu için kullanmak istemiyorum. Sadece USB girişli bir hoparlör alıp onu çevirici ile bağlarsam ses alır mıyım onu öğrenmeye çalışıyorum.

Şimdi anladım hocam. Dediğiniz gibi olmaz. Sadece USB girişi olanlarda dediğim gibi ses çipi olur.

Çözüm
Sanırım kablolardan kurtulmanın bir yolu yok. Bluetooth hoparlörler zaten çalışmayacaktır.
Var hocam. İyi bir Powerbank uzun süre çalıştırır. Size yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı